Temelden bozuk matematik nasıl düzeltilir?

Benim ilgi alanım programlama fakat kendim kodlarla bir program yapabilecek kadar becerim yok 2. olarak hukuk düşünüyordum fakat sanırım ikisini de olamayacağım.😩

Evet yabancı dilimi geliştirdim İngilizce derslerinde aktifim ama bu sefer de kıytırık bir üniversiteden mevzun olup işsiz kalmak gibi bir amacım yok.

Ailem benim için bunu düşünüyor zaten bir hoca bulduğum zaman işi çözebilirim.

Ne alaka hocam, her İngilizce bilen kıytırık bir yere mi gidiyor? Turizm sektörü ticaret işlerinde, yurt dışında inanılmaz katkı sağlar size, bir de bir şey merak ediyorum? İlk okulda arkadaşların matematiğin temeline çalışırken siz ne yapıyordunuz?

Bence hiç kendini üzme, ben de senden pek farklı değilim, 10. sınıfa gelmişim ve hala bölme işlemini tam olarak yapamıyorum, kalanlı işlemlerde takılıp kalıyorum, 7. sınıftan beri gördüğüm karekök konusunu hala çözemiyorum. Yapamadığın şeylerin üstüne gitmeyi deneyebilirsin.

Bence hiç kendini üzme, ben de senden pek farklı değilim, 10. sınıfa gelmişim ve hala bölme işlemini tam olarak yapamıyorum, kalanlı işlemlerde takılıp kalıyorum, 7. sınıftan beri gördüğüm karekök konusunu hala çözemiyorum. Yapamadığın şeylerin üstüne gitmeyi deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
konularıma yanıt veren arkadaşların tavsiyesi üzerine bu kanaldaki içerikleri izliyorum incelemek istersen oynatma listesi bıraktım.

Çarpım tablosunu hoca ona öğretmeyecek çocuklar ezberleyin diyecek. Sonrası tamamen kendi suçu.

Dostum sen biraz tozpembe geçirmişsin, bizim sınıf hocamız sınıfta doğulu olduğu için kafasına ne geldiyse vururdu ben matematikten o yüzden korkardım yapmazdım farklı hayatlar var yani dünya tek senin etrafında dönmüyor diyeyim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı