THH sürecinde olan ürünü satabilir miyim?

Froxy7

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS 16
GPU: RTX 4060
CPU: AMD 7840HS
RAM: SK HYNİX (2X8) 5600 MHZ CL40
SSD: KIOXIA KXG80ZNV1T02 1TB
Arkadaşlar İncehesap kulaklık iadesi yapmadığın için THH'ye vermiştim. Süreç uzun sürecek gibi duruyor sizce elimdeki ürünü satabilir miyim? Ya da şikayetimi çekebilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim.

Kulaklığı iade etmeme hakları var çünkü hijyen ürünü sınıfına girer, başvuru sizin aleyhinizine sonuçlanır yani. Başvuruyu iptal edip ürünü satabilirsiniz.
İade etmeme hakları yok, bu kulakiçi kulaklıklarda yaşanan bir durum. Kulakiçi de değil yani, bir de İncehesap'tan beklemezdim.

Kulaklığı iade etmeme hakları var çünkü hijyen ürünü sınıfına girer, başvuru sizin aleyhinizine sonuçlanır yani. Başvuruyu iptal edip ürünü satabilirsiniz.

Kulak üstü kulaklık için bir madde yok diye biliyorum ben o yüzden kafam karışık.

Arkadaşlar İncehesap kulaklık iadesi yapmadığın için THH'ye vermiştim. Süreç uzun sürecek gibi duruyor sizce elimdeki ürünü satabilir miyim? Ya da şikayetimi çekebilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim.
THH ortalama 6-7 ayda sonuçlanıyor. Sizde bu vakitlere yaklaştıysanız kesinlikle sonucu bekleyin, şirket savunmasını versin. Ardından duruma göre satarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı