THH sürecinde olan ürünü satabilir miyim?

Sitede istediğini yazsın. İsterse ben 26.peygamberim iade almıyorum yazsın. Hiç ilgilendirmez.

2 dakika THH'ne başvurumu yaparım 5-6 ay sonra paşa paşa iade/değişim alırım.

Tüketicinin iade koşullarını okuyup alışveriş yapması gerekir. Eğer ürün replika, daha önceden açılmış veya hasar görmüş bir ürün değilse keyfi şekilde iade edemezsin. (hijyen ürünlerinden bahsediyorum)

Tüketicinin iade koşullarını okuyup alışveriş yapması gerekir. Eğer ürün replika, daha önceden açılmış veya hasar görmüş bir ürün değilse keyfi şekilde iade edemezsin. (hijyen ürünlerinden bahsediyorum)
Hocam sanırım siz kulakiçi kulaklık ile kulaküstü kulaklığı karıştırdınız.

Kulaküstü kulaklıkta ilk 14 gün içerisinde sebep sormaksızın canı istediği şekilde iade yapabilir.

14 gün sonra ise (konu sahibi belirtmemiş ama) fabrikasyon veya kullanıcı hatası olmayan bir sorun varsa iade/değişim yapmak zorundalar.

Hocam sanırım siz kulak içi kulaklık ile kulak üstü kulaklığı karıştırdınız.

Kulak üstü kulaklıkta ilk 14 gün içerisinde sebep sormaksızın canı istediği şekilde iade yapabilir.

14 gün sonra ise (konu sahibi belirtmemiş ama) fabrikasyon veya kullanıcı hatası olmayan bir sorun varsa iade/değişim yapmak zorundalar.

Beğenmediğim için hocam.

Hocam sanırım siz kulak içi kulaklık ile kulak üstü kulaklığı karıştırdınız.

Kulak üstü kulaklıkta ilk 14 gün içerisinde sebep sormaksızın canı istediği şekilde iade yapabilir.

Hayır karıştırmadım hocam.

Hocam 14 günü geçmedi iade mi reddetti bende THH'ye verdim kaybedecek isem şikayeti çekeceğim ve şikayeti nereden çekmem gerek.
14 günü geçmediyse fatura + iade talebi oluşturduğunuzu tarihi ile birlikte THH'ne düzgünce ibraz ettiyseniz %90 şikayeti kazanıcaksınız ve şirket paşa paşa iade/değişim almak zorunda kalacak.

Benim önerim kulaklığı sonuç açıklanana kadar istediğiniz gibi kullanın. Tadını çıkartın. Başvuruyuda iptal etmeyin.

Dediğim gibi Ürünün faturasını, sizin iade etmeye çalıştığınız tarihi ve iade etme sebebinizi (beğenmedim yazmayın :D malzeme kalitesini ve sesini beğenmedim tarzı bir şey yazın) ondan sonra hayırlı olsun sonucu bekleyin.

Siz onlardan değil, onlar sizden korksun.
Hakkınızı aramaktan asla çekinmeyin.

14 günü geçmediyse fatura + iade talebi oluşturduğunuzu tarihi ile birlikte THH'ne düzgünce ibraz ettiyseniz %90 şikayeti kazanıcaksınız ve şirket paşa paşa iade/değişim almak zorunda kalacak.

Benim önerim kulaklığı sonuç açıklanana kadar istediğiniz gibi kullanın. Tadını çıkartın. Başvuruyuda iptal etmeyin.

Dediğim gibi Ürünün faturasını, sizin iade etmeye çalıştığınız tarihi ve iade etme sebebinizi (beğenmedim yazmayın :D malzeme kalitesini ve sesini beğenmedim tarzı bir şey yazın) ondan sonra hayırlı olsun sonucu bekleyin.

Sizin önerdiğiniz şeyler tamamen etik değil, yani diyorsunuz ki haksız olun ama yalan uydurup o ürünü iade etirrin.

Sizin önerdiğiniz şeyler tamamen etik değil, yani diyorsunuz ki haksız olun ama yalan uydurup o ürünü iade etirrin.
Normalde 14 gün içerisinde hiçbir şart belirtmek zorunda olmadan kişi iade edebilir. Ama bana zorluk çıkartan bir şirkete bende zorluk çıkartırım. Etiklikle alakası yok bu konunun.

Etiklik çizgisini ilk, satıcı firma bozdu.

Dediğim gibi ürünün faturasını, sizin iade etmeye çalıştığınız tarihi ve iade etme sebebinizi (beğenmedim yazmayın :D malzeme kalitesini ve sesini beğenmedim tarzı bir şey yazın) ondan sonra hayırlı olsun sonucu bekleyin.

Hocam iade talebini eklemeyi unuttum etki eder mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı