THH sürecinde olan ürünü satabilir miyim?

Kutusunu açmadan ürünü nasıl kullanacaksın, deneyimleyeceksin, hatasının olup olmadığını öğreneceksiniz? (6.hissiniz yoksa böyle bir şey mümkün değil.)
Biz kutusunu açıyoruz, ürüne zarar vermiyoruz.
Bu da sanırım verdiğim son yanıttı. İyi günler dilerim.

Size kalsak ben teknoloji şirketi kurup milyoner olmuştum.

e-Devlet üzerınden iptal edemedım nereye gıtmem gerek.

Kutusunu açmadan ürünü nasıl kullanacaksın, deneyimleyeceksin, hatasının olup olmadığını öğreneceksiniz? (6.hissiniz yoksa böyle bir şey mümkün değil.)
Biz kutusunu açıyoruz, ürüne zarar vermiyoruz.
Bu da sanırım verdiğim son yanıttı. İyi günler dilerim.

Size kalsak ben teknoloji şirketi kurup milyoner olmuştum.

Dediğim gibi sen bir ürünü alırken mesafeli satış sözleşmesini onaylayarak ürün alıyorsun ve mesafeli satış sözleşmesinde bahsettiğim konu yer alıyor. Resmi gazetede aynı şekil.

Dediğim gibi sen bir ürünü alırken mesafeli satış sözleşmesini onaylayarak ürün alıyorsun ve mesafeli satış sözleşmesinde bahsettiğim konu yer alıyor. Resmi gazetede aynı şekil.

Hocam yanlış bir bilgi bu mesafeli satış sözleşmesinde böyle bir şey yok. Sizin paylaştığınız sayfa İncehesap'ın soru cevap gibi yazdığı ve okuyanları yanlış bilgilendirmeye matuf olduğu anlaşılan bir sayfadan ibaret.

İncehesap'ın hali hazırda sitesinde yayınlamakta olduğu ve alıcıların onay verdiği sözleşme şudur ve bu sözleşme hemen hemen tüm firmalar için ortak bir metindir.

Hiç kimse herhangi bir satıcının mesafeli satış sözleşmesi dışında bir sayfasını okumamakla sorumlu tutulamayacağı için arkadaşımız THH ye başvurusu sonucunda kesinlikle haklı çıkacaktır:

Buyrun İncehesap'ın Mesafeli Satış Sözleşmesi Cayma hakkının kullanılamayacağı durumları okursanız kulaklıklarla ilgili özel bir açıklama yok, dolayısıyla kulak içi kulaklık hijyen ürünü olarak değerlendirilebilir ama kafaüstü kulaklık en fazla kulağa temas ediyor ve kafanıza temas ediyor, kulak içi gibi kirli ve hijyenden yoksun olma durumu olan bir yere değil.

Ayrıca eğer kafaüstü vücuda değiyor diye hijyenik ürün olacaksa klavyede vücuda değiyor, koltukta, aldığınız her şey hijyen ürünüdür o zaman bu şekilde bir mantık olamaz.

İNCE HESAP MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ:

Hocam yanlış bir bilgi bu mesafeli satış sözleşmesinde böyle bir şey yok. Sizin paylaştığınız sayfa İncehesap'ın soru cevap gibi yazdığı ve okuyanları yanlış bilgilendirmeye matuf olduğu anlaşılan bir sayfadan ibaret.

İncehesap'ın halihazırda sitesinde yayınlamakta olduğu ve alıcıların onay verdiği sözleşme şudur ve bu sözleşme hemen hemen tüm firmalar için ortak bir metindir.

Hiç kimse herhangi bir satıcının mesafeli satış sözleşmesi dışında bir sayfasını okumamakla sorumlu tutulamayacağı için arkadaşımız THH'ye başvurusu sonucunda kesinlikle haklı çıkacaktır:

Buyurun İncehesap'ın mesafeli satış sözleşmesi cayma hakkının kullanılamayacağı durumları okursanız kulaklıklarla ilgili özel bir açıklama yok, dolayısıyla kulak içi kulaklık hijyen ürünü olarak değerlendirilebilir ama kafaüstü kulaklık en fazla kulağa temas ediyor ve kafanıza temas ediyor, kulak içi gibi kirli ve hijyenden yoksun olma durumu olan bir yere değil.

Ayrıca eğer kafaüstü vücuda değiyor diye hijyenik ürün olacaksa klavyede vücuda değiyor, koltukta, aldığınız her şey hijyen ürünüdür o zaman bu şekilde bir mantık olamaz.

İnce hesap mesafeli satış sözleşmesi:

Hocam ne yapayım yani kafam karıştı hep.

Hocam ne yapayım yani kafam karıştı hep.

Hocam anladığım kadarıyla başvurunu sistemden iptal edemedin o zaman sana en yakın Tüketici Hakem Heyeti'nin nerede olduğunu bul (Google'da aratırsanız çıkacaktır diye düşünüyorum) oraya git ve bizzat sor eğer derlerse ki hayır iptal edemeyiz süreç başladı o zaman yapacak bir şey yok beklemek zorundasın. Satmaya kalkma o durumda.

İncehesap'ın hali hazırda sitesinde yayınlamakta olduğu ve alıcıların onay verdiği sözleşme şudur ve bu sözleşme hemen hemen tüm firmalar için ortak bir metindir.

Hiç kimse herhangi bir satıcının mesafeli satış sözleşmesi dışında bir sayfasını okumamakla sorumlu tutulamayacağı için arkadaşımız THH ye başvurusu sonucunda kesinlikle haklı çıkacaktır:

Buyrun İncehesap'ın Mesafeli Satış Sözleşmesi Cayma hakkının kullanılamayacağı durumları okursanız kulaklıklarla ilgili özel bir açıklama yok, dolayısıyla kulak içi kulaklık hijyen ürünü olarak değerlendirilebilir ama kafaüstü kulaklık en fazla kulağa temas ediyor ve kafanıza temas ediyor, kulak içi gibi kirli ve hijyenden yoksun olma durumu olan bir yere değil.

İNCE HESAP MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ:

Ekleme: Artı elbisenin hijyen ürünü olmadığı (tüm vücuda değen neredeyse ürünler olmalarına rağmen) yerde kafaüstü kulaklığın hijyen ürünü olması tamamen mantık dışıdır.

Hocam anladığım kadarıyla başvurunu sistemden iptal edemedin o zaman sana en yakın tüketici hakem Heyeti'nin nerede olduğunu bul (Google'da aratırsanız çıkacaktır diye düşünüyorum) oraya git ve bizzat sor eğer derlerse ki hayır iptal edemeyiz süreç başladı o zaman yapacak bir şey yok beklemek zorundasın. Satmaya kalkma o durumda.

Ekleme: Artı elbisenin hijyen ürünü olmadığı (tüm vücuda değen neredeyse ürünler olmalarına rağmen) yerde kafaüstü kulaklığın hijyen ürünü olması tamamen mantık dışıdır.

Hocam şimdi ben bu süreci kesin kazanır mıyım ama iade talebimin ssni koymayı unuttum kaybedecek gibiysem valiliğe gidip iptal edeceğim.

Hocam şimdi ben bu süreci kesin kazanır mıyım ama iade talebimin ssni koymayı unuttum kaybedecek gibiysem valiliğe gidip iptal edeceğim.

Hocam nereden bilelim biz burada doğrudan THH de çalışan biri olmadıkça kimse bilemez. Artı öyle onbinlerce TL lik bir anlaşmazlık değil bu. THH için sizin dosya sadece sırası gelince incelenmesi gereken bir dosya çok önemli bir şey değil. Adamlar bakacak olur mu canım öyle şey kafaüstü hijyen ürünü değildir deyip koşulsuz şartsız iade edin diyecekler ya da tabi canım kafaüstü iade edilir mi hiç deyip ürün iade edemeyeceğinize karar verecek ikisinden biri olacak yani.

Hocam nereden bilelim biz burada doğrudan THH de çalışan biri olmadıkça kimse bilemez. Artı öyle onbinlerce TL'lik bir anlaşmazlık değil bu. THH için sizin dosya sadece sırası gelince incelenmesi gereken bir dosya çok önemli bir şey değil. Adamlar bakacak olur mu canım öyle şey kafaüstü hijyen ürünü değildir deyip koşulsuz şartsız iade edin diyecekler ya da tabii canım kafaüstü iade edilir mi hiç deyip ürün iade edemeyeceğinize karar verecek ikisinden biri olacak yani.

Hocam bu iş beni yorucak anlaşılan iptal edip elden çıkaracağım ama Karabük'te THH nerede bulamadım Google'da arattım çıkmadı valilik halleder mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı