Toplama ya da hot-swap %75 klavye önerisi

Bütçe
1600

Anjuan

Centipat
Daha fazla  
İngilizce Q geçmek istediğim için klavye değiştirmeyi planlıyorum. Zaman geçtikçe upgradeleyebilme imkanı çok hoşuma gidiyor hotswap veya direk Custom olan klavyelerde. Bütçe 1600'ün çok üstüne çıkmadan halledilebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Akko MOD 007 kullanıyorum ve gayet memnunum. Bildiğim kadarıyla bütün parçaları değiştirilebiliyor.

Gerçi bütçeden kaybediyor, ama yine de bir göz atarsınız. Bütçeyi yeni gördüm.

Ben Akko MOD 007 kullanıyorum ve gayet memnunum. Bildiğim kadarıyla bütün parçaları değiştirilebiliyor.

Gerçi bütçeden kaybediyor, ama yine de bir göz atarsınız. Bütçeyi yeni gördüm.
Hocam siz de vur dedi roket attınız resmen :D. Fiyat performans ürünü arıyorsanız Ak820 Pro veya Ak992 alabilirsiniz hocam.

Evet biraz öyle olmuş :D Belki ileride düşünebilir ama. Kullanımı vs çok iyi bu klavyenin. Tam da aradığı tarzda olduğunu düşünüyorum ayrıca.
Doğru ben de alacağım Mod 007'yi indirim bekliyorum Amazon'da indirime girmişti vergi dahil 2400 TL'ydi kaçırdım onu. Bu fiyatlar gereğinden fazla.

Amazon.com.tr bu ilgimi çekti baya, ne düşünürsünüz @Yağız Özel @yigidyum
Bildiğim kadarıyla biraz F/P ürünü ama ben kullanmadım. Şahsen uzun süreli düşünüyor olsam daha bilindik markalara yönelirdim. Ayrıca bu bütçede hotswap ya da modlanabilir klavye almak çok mantıklı değil aslında. Bence eğer bunu hobi olarak düşünüyorsanız sonraya, bütçenizi yükseltebilidğiniz bir döneme ertlemenizi öneririm.

Eğer klavye ihtiyacınız varsa da bence hotswap, modlama gibi şeylerdense kaliteye ağırlık verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı