Türk Telekom'dan TurkNet'e geçis sonrası 1200 TL cayma bedeli

Ömer Farukes

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. Bugün, çok üzgünüm ama, kendimi soyulmuş gibi hissediyorum. Nedeni Türk Telekom'dan TurkNet operatörüne geçiş yaptım ve Türk Telekom internet tarifemin bitmesine 9 10 ay vardi, benim bildiğim 3 ayda cayabildiğim...

Neyse, konuya dönelim; 150 TL cayma hakkını TurkNet ödediği halde 1200-1300 TL arası cayma bedeli geldi. Tüketici haklarina şikayet ettiğimizde tüketici hakları kağıdı aylarca bekletti ve olayın ardından 15 gün geçtigi için oy çoğunlugu ile ret verdi. Kendimi devlet yetkilileri ve özel oparetörler tarafından soyulmuş gibi hissettim.

Herkesin önerilerini bekliyorum, sağlıklı günler 🙏

Modem ve tarifeyi indirimli paketmis gibi veriyorlar eger cayarsan da bu indirimleri kaldırıp senden ham ücreti alıyorlar keske araştırsaydın kardeşim bosu bosuna gitmezdi paran.

Çok haklisin hocam dediğim gibi nitelikli dolandiricilik senin bahsettiğin gibi kurnazlik yapiyorlar ve devlette bune gös yumuyor.
Türk Telekom işte naparsın. Soyguncular.

Aynen hocam.

Merhaba arkadaşlar. Bugün, çok üzgünüm ama, kendimi soyulmuş gibi hissediyorum. Nedeni Türk Telekom'dan TurkNet operatörüne geçiş yaptım ve Türk Telekom internet tarifemin bitmesine 9 10 ay vardi, benim bildiğim 3 ayda cayabildiğim...

Neyse, konuya dönelim; 150 TL cayma hakkını TurkNet ödediği halde 1200-1300 TL arası cayma bedeli geldi. Tüketici haklarina şikayet ettiğimizde tüketici hakları kağıdı aylarca bekletti ve olayın ardından 15 gün geçtigi için oy çoğunlugu ile ret verdi. Kendimi devlet yetkilileri ve özel oparetörler tarafından soyulmuş gibi hissettim.

Herkesin önerilerini bekliyorum, sağlıklı günler 🙏
Gayet normal yaşadığınız durum taahhüt imzalarken okumanız lazımdı detayları bilmeden imzaladıysanız adamların orada yazan tüm cayma bedelini sana ödetme hakkı var oyuncak değil ki bu bir o operatöre geç bir bu operatöre geçmiş olsun.

İki tarafta alacağı paraya bakar hocam sizden çıkan parayı onlar umursamaz. Türknet yeni müşteri kapacam diye yalan söyler öbürü de hem hizmet vermeyip hem tazminat alıcam diye. Burada kurban siz olmuşsunuz. Keşke biraz araştırsaydınız kendiniz de.

Yeni konular

Geri
Yukarı