Türkçe MMORPG veya tycoon oyun önerisi

yo wheezy

Centipat
Daha fazla  
Uzun zamandır MMO RPG oynamıyorum bir baktım şöyle çok fazla güzel MMO RPG var fakat seçemedim.
Oyun ismi yazarken oynadığınız bir MMO olursa güzel olur bilir kişi tarafından yorum almak istiyorum zamanımı boşa harcamamak adına.

Tycoon oyunlara da açığım fakat bir yazılan oyunların birçoğunu sömürmüşümdür. Oyun olarak ağır boşluktayım PC'ye her oturduğum da boş boş YouTube falan takılıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

MMOPRG olarak şuan elle tutulur oynanabilecek oyun sayısı aslında dediğiniz kadar çok değil, WoW , FinalFantasy bakabilirsiniz. Diğerlerinin çoğu pay2win dibine vurmuş oyunlar.

Hocam çok hype olan MMORPG oyun yok bu sıralar. Türkçe arıyorsanız klasiklerden Metin2, Knight hala oynanıyor ama bence artık oynanmaz. Bunlar dışında albion Online güzeldir, aktif Türk topluluğu da var. Bunun haricinde Rise Online var Türk yapımı bir MMO. Ben çok önermem ama bayağı oyuncu kitlesi vardı.

Dil problem değilse en çok oynanan MMO'lar WoW, FF14, Guild Wars 2, Elder Scrolls Online ve New World bakılabilir hocam.

Hocam çok hype olan MMORPG oyun yok bu sıralar. Türkçe arıyorsanız klasiklerden Metin2, Knight hala oynanıyor ama bence artık oynanmaz. Bunlar dışında albion Online güzeldir, aktif Türk topluluğu da var. Bunun haricinde Rise Online var Türk yapımı bir MMO. Ben çok önermem ama bayağı oyuncu kitlesi vardı.

Dil problem değilse en çok oynanan MMO'lar WoW, FF14, Guild Wars 2, Elder Scrolls Online ve New World bakılabilir hocam.
Hocam Rise online düşünüyordum videolarına ve içerik üreticilerini görünce soğudum gerçekten sanırım WoW oynayacağım tekrardan başka kurtuluş yok.
Muhtemelen bunları da oynamışsınızdır ama gözünüzden kaçma ihtimali olduğu için paylaşıyorum:

https://store.steampowered.com/app/2700/RollerCoaster_Tycoon_3_Platinum

Veya https://store.steampowered.com/app/493340/Planet_Coaster/

Bir konuda daha önermiştim bazılarını.
Big Ambitions'u geçen ay sömürdüm.
Diğer oyunları sömüreli çok oldu ama teşekkür ederim.
MMOPRG olarak şuan elle tutulur oynanabilecek oyun sayısı aslında dediğiniz kadar çok değil, WoW , FinalFantasy bakabilirsiniz. Diğerlerinin çoğu pay2win dibine vurmuş oyunlar.
Evet hocam gerçekten oynanacak mmo kalmamış WoW harici, FinalFantasy bakacağım biraz uzak kaldım sürekli o tarafa fakat gerçekten p2w kaynıyor etraf çok üzücü..

Geri
Yukarı