TurkNet hız düşmesi ve sürekli kopma

Güncellleme;
19.07.2023 tarihinde TurkNet destek ekibinin gelmesini kabul ettim çünkü gün içerisinde 10-15 kez internet kopması ve aşırı hız düşümü olduğundan dolayı interneti sadece sosyal medyada kullanıyordum çünkü herhangi bir oyunun ortasında internet gidiyordu. Dün itibarıyla destek ekibinden arkadaş geldi ve dünden beri evimde sosyal medyaya girecek kadar bile internet yok. İnternet gittiği zaman modem resetleyince gelen internet yok, DSL ışığı yanmıyor bile. Şimdi de Türk Telekom saha ekibinin gelmesini bekliyorum, TurkNet ekibinden gelen arkadaş gerçekten saygı ve insanlık olarak çok iyi birisiydi fakat maalesef bilgi konusunda aynılarını söyleyemeyeceğim, böyle bir durumda TurkNet'ten destek almak yerine herhangi bir elektrikçiyi çağırsanız da aynı sonuçları alırsınız. 48 saat içerisinde Telekom ekiplerinin geleceği söylendi fakat an itibarıyla 24 saat doldu, arayan olmadı, randevu talebinde bulunan olmadı, beklemeye devam ediyorum.
Merhaba, arızanız için saha ekiplerine iş emri gönderdik. Ekiplerden güncel bilgi alarak gelişmeleri sizinle paylaşacağız😇

Geri
Yukarı