Valorant hesabımı satıldıktan sonra alıcı hesap kilitlendi diyor

Phreak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 2 gün önce Valorant hesabımı 750 TL'ye sattım sattığım sitede birçok ticaretim oldu kimsenin parasında hesabında gözüm olmaz hesabı sattım ve 1 gün sonra herif bana hesap kilitlendi diye mesaj attı ama ben artık Valorant'ı oynamıyorum bile ve çalma girişimi veya bu tür şeylerden anlamam ticaretime bakarım ben şimdi bu adamla ne yapayım her şeyi kendi üstüne aldı sorunsuz bir şekilde her şeyi devrettim parayı hesabıma aldım daha önce hiç böyle bir şey başıma gelmedi bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Merhaba 2 gün önce Valorant hesabımı 750 TL'ye sattım sattığım sitede birçok ticaretim oldu kimsenin parasında hesabında gözüm olmaz hesabı sattım ve 1 gün sonra herif bana hesap kilitlendi diye mesaj attı ama ben artık Valorant'ı oynamıyorum bile ve çalma girişimi veya bu tür şeylerden anlamam ticaretime bakarım ben şimdi bu adamla ne yapayım her şeyi kendi üstüne aldı sorunsuz bir şekilde her şeyi devrettim parayı hesabıma aldım daha önce hiç böyle bir şey başıma gelmedi bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Siparişi onayladı ise yaşanacak her şey (eğer siz garanti vermediyseniz) kişinin sorumluluğundadır.

Hocam para geldiğine göre kullanıcı onay vermiş olabilir ama siz yine de kontrol edin onay vermiş mi diye. Vermiş ise diğer arkadaşların dediği gibi olay bitmiştir sizin bir sorumluluğunuz yoktur. Vermemişse bu durumun nasıl olduğunu sorup anlamaya çalışın.

Garantiden kastığınız ne hocam mesela hesabı devrettim garanti için telefon numaramı bile istedi verdim.
öyle değil hocam mesela 1 hafta garantili yazdınız açıklamaya bu garanti(böyle bir durum varsa sorumluluk sizdedir)

Geri
Yukarı