Çözüldü Victus laptopta touchpad çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SemX0102

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, yeni bir bilgisayarım var fakat sürücü problemi yaşıyorum. Internet'e bağlanamama, touchpad çalışmama gibi problemlerim var. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yeni bir bilgisayarım var fakat sürücü problemi yaşıyorum. Internet'e bağlanamama, touchpad çalışmama gibi problemlerim var. Yardımcı olabilir misiniz?
Hp support asistant üzerinden bütün sürücüleri sorgulayabilirsin.

peki nasıl bilgisayara aktarabilirim?
O program anında sürücüleri bulup yüklüyor, bir şey yapmaya gerek yok. Eğer aldığın gibi program sildirmediysen bilgisayarında hala duruyordur.

O zaman başka bir cihazdan HP'nin sitesine girip ordan sürücüleri bulacak ve bir USB yardımı ile bilgisayara atacak.
Şuan bunu deniyorum.

Şuan bunu deniyorum.
HP'nin sitesinden birkaç tane sürücü indirdim, usb'me atip bilgisayara takıp çalıştırdım. Fakat eğer yanılmıyorsam hiçbir işe yaramadı.

Şuan bunu deniyorum.

HP'nin sitesinden birkaç tane sürücü indirdim, usb'me atip bilgisayara takıp çalıştırdım. Fakat eğer yanılmıyorsam hiçbir işe yaramadı.
Windows 11 Official ISO'su indiriyorum, rufus yardımıyla bunu bilgisayarıma kuracağım. Sürücü desteği var 11 için.

Şuan bunu deniyorum.

Windows 11 Official ISO'su indiriyorum, rufus yardımıyla bunu bilgisayarıma kuracağım. Sürücü desteği var 11 için.
Güncelleme: Problemi Windows 11 kurarak ve HP'nin kendi sitesinde verilen driver'ları kurarak çözdüm. Internet sürücüsünü güncelledikten sonra zaten gerisi geldi. Desteğiniz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı