Elektronik ViewSonic VX2428 3.999,00 TL

8ms civarı olmali, piyasadaki butun monitorler boyle. Gercekten 1ms değeri sunan bir monitor daha piyasaya çıkmadı.

%2'lik bir fark icin diğer etkenlerden kısmaya gerek yok.
Bütün etkenler ViewSonic'ten yana zaten.

@Heimlich hocam valla anlasamiyoruz emoji atmışsın ama, ciddi anlamda soruyorum çünkü bazen bir ürün başarısız olabilir bütün artilarina rağmen. Ben soruyorum siz sadece viewsonicle ilgili gerçek değerler olmaz vs diyorsunuz ama MSİ ile ilgili dişe dokunur tek satır yazmıyorsunuz. Marka olarak daha çok hoşunuza gidiyorsa yine tamam sonuçta kişisel tercih. Neyse artık daha fazla konu dağılmasın, iyi aksamlar.

Son düzenleme:
Ben soruyorum siz sadece ViewSonic'le ilgili gerçek değerler olmaz vs diyorsunuz ama MSI ile ilgili dişe dokunur tek satır yazmıyorsunuz.
ViewSonic'in kotu yanlarini belirtiyorum, MSI icin ayrica bir satir yazmaya gerek duymadım.

Marka olarak daha çok hoşunuza gidiyorsa yine tamam sonuçta kişisel tercih.
Markaya gore yorum yapmam ben, iki markaninda beğenip beğenmedigim modelleri bulunuyor.

Onceki sayfada yazdigim ilk mesaj peki?

Neyse, konunun daha fazla dagilmamasini istemissiniz. Iyi aksamlar dilerim.

Bu monitöre sahip olup da 180 Hz de kullanabilen var mı? :D ben de aldım ama 165'te kullanabiliyorum Max.
Ayarlarda overclocking var fakat açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
DP ile kullanıyorum hocam. HDMI ile de denedim onda da aktif edilemiyor özellik.
O zaman ben de bilemedim, bazı monitörler HDMİ ile 144 DP ile bahsettikleri hızları kullandiriyor ama sendeki durum farkliymis arastirmak lazım:)

@rikutatarin hocam şimdi baktım da sanırım senin problemin neyden kaynaklandığını buldum % 99.9 eminim hatta:) DP 1.4 ile 180 Hz kullanabiliyorsun ama çok sacma bir şey yaparak kutuya DP 1.2 kablo koymuşlar. Bu kabloyla da 2K'da 165 Hz max yenileme hızı alabiliyorsun daha üst yenileme hızları için 1.4'le baglanman gerekiyor. Eğer ekran kartın da DP 1.4 portuna sahipse bir kabloyla 180 Hz kullanabilirsin:)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı