Elektronik ViewSonic VX2428 3699 TL

2 gün önce indirimden LG UltraGear 27GN60R-B modelinin 24 inç versiyonunu 2466 TL'ye aldım. İptal edip bunu alsam mı? FPS oyuncusu değilim ama yüksek FPS daha iyidir tabii ki de. Söylediğim modelde mi çok ghosting olur yoksa bunda mı?

2 gün önce indirimden LG UltraGear 27GN60R-B modelinin 24 inç versiyonunu 2466 TL'ye aldım. İptal edip bunu alsam mı? FPS oyuncusu değilim ama yüksek FPS daha iyidir tabii ki de. Söylediğim modelde mi çok ghosting olur yoksa bunda mı?
LG monitörü nereden aldınız acaba? İndirim bitti mi?

Kontrast açısından LG düşük ama 2500 lira verdiysen boş ver rahatına bak.

Alacak olsam ne LG ne de bu ViewSonic'i alırım. Ya G2412 ya da 24G2spae alırdım.
Bende karar veremedim Neden G2412 tercih ediyorsunuz sanki bu monitörün özellikleri kağıt üstünde daha iyi ama ikisi hakkında da bilgim yok. Ben işim için kullanacağım borsa grafiklerini izleyeceğim sadece benim için eksisi var mı?

Bende karar veremedim neden G2412 tercih ediyorsunuz sanki bu monitörün özellikleri kağıt üstünde daha iyi ama ikisi hakkında da bilgim yok. Ben işim için kullanacağım borsa grafiklerini izleyeceğim sadece benim için eksisi var mı?

Sadece borsa izleyeceksen daha ucuza monitör baksana. G2412 deme sebebim renkleri daha sağlıklı görmek için. ViewSonic alıp pişman olan çok gördüm. LG olanı arkadaşım kullanıyor, fark edilmeyecek ms süresi için keyfimi bozamam.

Geri
Yukarı