Windows 10'dan Windows 8.1'e geçilmeli mi?

Windows 10 arka planda Windows 8.1'e göre daha fazla hizmet çalıştırdığından dolayı daha fazla kaynak tüketiyor böylece HDD ile Windows 10 kullanınca %100 disk kullanımı ile sık sık karşılaşıyoruz.
Teşekkürler,sanırım geçeceğim Windows 8.1'e.

Sistemin yeniyse Windows 7 sıkıntı çıkarır. Windows 8.1 kur bence.
Tamamdır.Teşekkür ederim yardımcı olduğun için.

Arkadaşlar konu iptal şu anda Windows 10'dan 8.1'e geçtim bilgisayar inanılmaz yavaşladı her türlü performans ayarı driver kurdum tıklayıp 1 saniyede açılan YouTube 3 4 saniyede anca açılıyor.

Eğer ben format atarsam bilgisayar hala 8.1 mi olur Windows 10'a döner mi bilgisayarı aldığımda Windows 10 idi.

Belki oyunlarda daha fazla performans gösterir ama tarayıcıda ilerlemiyor bilgisayar berbat.

Kardeşim sen en iyisi kıy parana şöyle 240GB SSD al oraya da Windows 10 kur. Tabii demesi kolay para gökten yağmıyor ama iki türlü de sorun yaşamışsınız başka çözüm yolu yok gibi.

Ben bilgisayara DVD'siz kurtarma yoluyla format atarsam Windows 10'a döner mi?
O konu hakkında bilgim yok, ben hep formatımı 8GB USB'yi takıp BIOS'tan çalıştırarak kurarım.

İnanır mısın bende de tam tersi oldu şimdi Windows 10'a tekrar geçmeye çalışıyorum :D
Tüm güncellemeleri yükleyince arada olan Telemetri güncellemeleri de yükleniyor. Tasviyem güncellemeleri, daha fazla bilgi alın kısmından Microsoft'un sitesinden okuyarak güncellemen. Telemetri güncellemeleri karışmasın araya. Bende hâlâ seri.

Geri
Yukarı