Windows hello "bu seçenek şu anda kullanılamıyor" hatası

epicmumin

Femtopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ROG FLOW X13 GV301RE R9 6900HS RTX3050Tİ 16GB LPDDR5
Selam. Bilgisayarımda Windows helloya ait herhangi bir şeyi kullanamıyorum ve değiştiremiyorum. Yüz tanıma, parmak izi ve pin. Bilgisarı ilk açtığımda sadece parmak izimi ayarlayabildim hala onunla kullanIyorum. Artık delireceğim bütün forumları okudum, bütün sitelere, videolara baktım. (tüm sürücülerim güncel ve kaldırıp tekrar yüklemeyi de denedim)

Ekran görüntüsü 2023-03-03 170842.png

Selam. Bilgisayarımda Windows helloya ait herhangi bir şeyi kullanamıyorum ve değiştiremiyorum. Yüz tanıma, parmak izi ve pin. Bilgisarı ilk açtığımda sadece parmak izimi ayarlayabildim hala onunla kullanıyorum. Artık delireceğim bütün forumları okudum, bütün sitelere, videolara baktım. (tüm sürücülerim güncel ve kaldırıp tekrar yüklemeyi de denedim)

Eki Görüntüle 1688480

Önce parola ayarlamalısınız. Ardından pin ve parmak izi vs.

Demek ki o an kullanılamıyor muş. (!)
Hocam parola ayarlayıp yeniden başlatın olur.

Ayarlarda oturum açtınız mı?

Evet oturumum açık. Parmak izim kayıtlı ve giriş yaparken kullanabiliyorum fakat hiçbir şeyi değiştiremiyorum.

Demek ki o an kullanılamıyor muş. (!)
Hocam parola ayarlayıp yeniden başlatın olur.

Hocam Onu'da denedim bu sefer hepten kilitleniyor ve hiçbir şey ayarlayamıyorum.

Selam. Bilgisayarımda Windows helloya ait herhangi bir şeyi kullanamıyorum ve değiştiremiyorum. Yüz tanıma, parmak izi ve pin. Bilgisarı ilk açtığımda sadece parmak izimi ayarlayabildim hala onunla kullanıyorum. Artık delireceğim bütün forumları okudum, bütün sitelere, videolara baktım. (tüm sürücülerim güncel ve kaldırıp tekrar yüklemeyi de denedim)

Eki Görüntüle 1688480

Böyle bir yazı da var.

Ekran görüntüsü 2023-03-03 173120.png

Geri
Yukarı