Witcher 3 Neden Bu Kadar Seviliyor?

Daha önce konu açılmış olabilir ama bir oyun neden bu kadar çok övülüyor? 1 ve 2. oyunlarını aldım, denedim, hiç zevkli değildi ama bunu fark ettiğimde iade hakkımın süreside geçmişti. Bana kalırsa çok abartılıyor, umarım linç yemem :D. Sizin görüşleriniz nedir?
Ben 1 ile 2 yi oynayıp bitirdim kitaplarını da okuyorum ama 3 için bilgisayarım yetmiyor oyunun üstünden geçti 5 yıl.

Harbi. Bu tarz konularda her zaman bir fanboy gelir. Ve seviyeli tartışmanın içine eder.
Bunu diyen arkadaş çok seviyeli bir eleştiri yaptığını mı sanıyor? İki saattir balon diyor fakat daha neresini eleştirdiğini bile bilmiyorum. Tartışma başlatmaya bile korkar ve gidip "fanboy ağğbii yaa" der. Bundan ibaretsiniz sanırım. Hayır yani biri sevip biri sevmemesi acayip normal bir durum fakat iki saattir sadece "balon oyun" demekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Sonra fanboy biz oluyoruz yani. Eleştirin artık, düzgünce eleştirin ki tartışalım artık.

Bunu diyen arkadaş çok seviyeli bir eleştiri yaptığını mı sanıyor? İki saattir balon diyor fakat daha neresini eleştirdiğini bile bilmiyorum. Tartışma başlatmaya bile korkar ve gidip "fanboy ağğbii yahu" der. Bundan ibaretsiniz sanırım. Hayır yani biri sevip biri sevmemesi acayip normal bir durum fakat iki saattir sadece "balon oyun" demekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Sonra fanboy biz oluyoruz yani. Eleştirin artık, düzgünce eleştirin ki tartışalım artık.

Arkadas gayet haklı. Siz insanlarin sevdigi şeye durmadan balon derseniz karsiliginda guzel laf bekleyemezsiniz.

Bunu diyen arkadaş çok seviyeli bir eleştiri yaptığını mı sanıyor? İki saattir balon diyor fakat daha neresini eleştirdiğini bile bilmiyorum. Tartışma başlatmaya bile korkar ve gidip "fanboy ağğbii yaa" der. Bundan ibaretsiniz sanırım. Hayır yani biri sevip biri sevmemesi acayip normal bir durum fakat iki saattir sadece "balon oyun" demekten başka bir şey yapmıyorsunuz. Sonra fanboy biz oluyoruz yani. Eleştirin artık, düzgünce eleştirin ki tartışalım artık.
Düzgünce eleştiriyoruz. Mekanikleri, aminasyonları, vuruş hissi gibi şeyler bu kadar övülen bir oyun için hiç de iyi değil ve biz kimsenin fikrine karışmadık isteyen sever isteyen sevmez.

Arkadas gayet haklı. Siz insanlarin sevdigi şeye durmadan balon derseniz karsiliginda guzel laf bekleyemezsiniz.
Yani arkadaşım, durum böyle. İki tane "akıllı" arkadaş eleştirmesini bilmiyor daha. Birine baksan sadece videoları izleyip oyunu eleştirmeye kalkıyor, diğeri ise saçma olduğunu bildiği halde sırf işine geliyor diye ilk arkadaşı destekliyor. Eleştirmekten çok "balon" demekten başka bir şey yapmadı daha.
Düzgünce eleştiriyoruz. Mekanikleri, aminasyonları, vuruş hissi gibi şeyler bu kadar övülen bir oyun için hiç de iyi değil. Ve biz kimsenin fikrine karışmadık isteyen sever isteyen sevmez.
Hocam sizden zaten bahsetmiyorum. Düzgün eleştiri yaptığınız için ben teşekkür ediyorum. Sonunda şu tartışmadaki seviye biraz da olsa artabildi.

Yani arkadaşım, durum böyle. İki tane "akıllı" arkadaş eleştirmesini bilmiyor daha. Birine baksan sadece videoları izleyip oyunu eleştirmeye kalkıyor, diğeri ise saçma olduğunu bildiği halde sırf işine geliyor diye ilk arkadaşı destekliyor. Eleştirmekten çok "balon" demekten başka bir şey yapmadı daha.

Hocam sizden zaten bahsetmiyorum. Düzgün eleştiri yaptığınız için ben teşekkür ediyorum. Sonunda şu tartışmadaki seviye biraz da olsa artabildi.

Sağ olun hocam. Bazı Witcher fanları var ki gördünüzmü bilmem, kendi fikirlerini sunanlara bile saygıları yok. Bu benim başıma daha önce geldi, az önce saydığım şeyleri beğenmediğimi söylediğim için ailevi küfür yedim.

Sağ olun hocam. Bazı Witcher fanları var ki gördünüzmü bilmem, kendi fikirlerini sunanlara bile saygıları yok. Bu benim başıma daha önce geldi, az önce saydığım şeyleri beğenmediğimi söylediğim için ailevi küfür yedim.

Witcher'i yapanda babamızın oğlu değil sonuçta. Ama ortada ciddi bir emek var ve firmanin geçmişini biliyoruz. Daha bir sürü şey var sayılacak. Ama her şeye karşın gelip hala balon dediklerinde insan sinirlenmeden duramıyor. Düzgünce eleştirenlere canım feda. Bende eleştiririm bazı şeylerini. Ama gidipte en ucuz oyuna bile balon demem. Oyun yapımını az cok biliyorum. Firmanin yasadiklarinida. Oyunuda oynadim. Oyunun Polonya için degeride ortada. Adamlar 3 oyun ile isimlerini sektörde nereye taşıdı. Biz bunlari goruyoruz biliyoruz. Adam gelmis balon diyor. Bu adamla ne tartışacaksın ki? Diğeri desen daha oyunu bile oynamamış. Cidden duvara konuşsam daha mantıklı.

Yani adamlar 3. oyunu yaparken çok büyük bir firma değildi ve böyle bir oyun beklenmiyordu aslında ve şu anki fiyatı çok uygun rahat 100 saat gömersiniz. Hikayesi de güzel. En önemlisi Türkçe.

Geri
Yukarı