Xiaomi Mi Box ısınıyor mu?

sVoYnR

Centipat
Daha fazla  
Mi Box S almayı düşünüyorum ancak bazı yerlerde ısındığını söylüyorlar ısınıyor mu cihaz büyük ihtimal gün boyu açık tutarım kullananlar cevaplarsa sevinirim.

İçinden her elektrik geçen cihaz gibi ısınıyor doğal olarak gün boyu açık kalması bir problem değil cihaz için.

Mi Box S almayı düşünüyorum ancak bazı yerlerde ısındığını söylüyorlar ısınıyor mu cihaz büyük ihtimal gün boyu açık tutarım kullananlar cevaplarsa sevinirim.

Isınıyor mu bilmiyorum açıkçası TV'nin yanında durduğu için fakat henüz sıcaklığından dolayı bir sorunla karşılaşmadım ısınıyorsa. Ben Antalya'da yaşıyorum ve gün boyu açık duruyor.

Evet ısınıyor, ancak ısınması bir sorun yaratmıyor.

Hocam ısıması benim için önemli maalesef sende o cihaz varsa ısınma durumu nasıl çok mu azmı.

Isınıyor mu bilmiyorum açıkçası TV'nin yanında durduğu için fakat henüz sıcaklığından dolayı bir sorunla karşılaşmadım ısınıyorsa. Ben Antalya'da yaşıyorum ve gün boyu açık duruyor.

Hocam bir gözlemleyip yazabilir misin ?

İçinden her elektrik geçen cihaz gibi ısınıyor doğal olarak gün boyu açık kalması bir problem değil cihaz için.

Çok azsa problem değil ama azdan biraz fazlaysa sorun.

Hocam ısıması benim için önemli maalesef sende o cihaz varsa ısınma durumu nasıl çok mu azmı.

Hocam bir gözlemleyip yazabilir misin ?

Çok azsa problem değil ama azdan biraz fazlaysa sorun.

Hocam Antalya'da yaşıyorum ve gün boyu açık diyorum. Buna rağmen bir sorun olmuyorsa merak etmeyin sizde de sorun olmaz. Demek ki ya az ısınıyor ya da ısınma sorunu yok. Ya da çok ısınıyorsa da performansı etkilenmiyor.

Not: 2018 yılında aldım cihazı. Hâlâ sorunsuz çalışıyor.

Hocam Antalya'da yaşıyorum ve gün boyu açık diyorum. Buna rağmen bir sorun olmuyorsa merak etmeyin sizde de sorun olmaz. Demek ki ya az ısınıyor ya da ısınma sorunu yok. Ya da çok ısınıyorsa da performansı etkilenmiyor.

Not: 2018 yılında aldım cihazı. Hâlâ sorunsuz çalışıyor.

Tamam teşekkürler peki cihaz nasıl performans açısından falan.

Tamam teşekkürler peki cihaz nasıl performans açısından falan.

Valla yapması gereken her şeyi yapıyor, benim TV 4K, herhangi bir video sorun çıkarmadı şimdiye kadar. Arada bir harici HDD'den de film açıyorum onda da sorun yok. Genel anlamda oldukça memnunum.

Sen hangi amaçla kullanacaksın? Ben netflix youtube twitch ve iptv için kullanıyorum eline aldığında ısındığını hissediyorsun ama sistemde bir yavaşlama vs olmuyor.

Geri
Yukarı