Xiaomi Mi Box ısınıyor mu?

Sen hangi amaçla kullanacaksın? Ben Netflix YouTube Twitch ve IPTV için kullanıyorum eline aldığında ısındığını hissediyorsun ama sistemde bir yavaşlama vs olmuyor.

Nasıl bir ısınma az bir şeymi yoksa yüksek bir ısınma mı, bende aynı amaçta Netflix almak istiyorum ama çok pahalı alır mıyım bilmiyorum.

Vallahi yapması gereken her şeyi yapıyor, benim TV 4K, herhangi bir video sorun çıkarmadı şimdiye kadar. Arada bir harici HDD'den de film açıyorum onda da sorun yok. Genel anlamda oldukça memnunum.

Hocam sen Netflix veya Disney tarzı bir şey aldın mı fiyatlardan dolayı pek mantıklı değil gibi geliyor.

Nasıl bir ısınma az bir şeymi yoksa yüksek bir ısınma mı, bende aynı amaçta Netflix almak istiyorum ama çok pahalı alır mıyım bilmiyorum.

Hocam sen Netflix veya Disney tarzı bir şey aldın mı fiyatlardan dolayı pek mantıklı değil gibi geliyor.

Kullanıyorum ve evet ısınıyor. Cihaz ayrıca kasıyor. Gram memnun değilim ancak fazla bir müdaili yok gibi. Önceden daha kötüydü güncellemeler ile düzeltildi.

Bence de pahalı ya ben aldığımda 380 tlydi ama kaç sene önce. Mi Stick modeline baktınız mı? Usb lazım değilse o da düşünülebilir.

Hocam bende hepsi var, Netflix, Amazon Prime, Disney+, Exxen, BluTV, aklına ne geliyorsa işte. Ama bence o noktada yanlışınız var. Eğlenceniz için harcadığınız para bu, ayrıca şu an Türkiye'de çok büyük paralar değil bunlar artık.

Bence de pahalı ya ben aldığımda 380 tlydi ama kaç sene önce. Mi Stick modeline baktınız mı? Usb lazım değilse o da düşünülebilir.

İşte Mi Stick biraz sıkıntılı. Kullananlardan Mi Stick'in ısındıkça takılmalar yaptığını duydum. Ayrıca Mi Stick 1080p'ye kadar görüntü verebiliyor olması lazım. Mi Box S'te 4K var.

Yeni konular

Geri
Yukarı