Çözüldü Xiaomi Note 3'ten Honor 70'e geçerken tam aktarım nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bu özelliğe teknoloji demek teknolojiye hakarettir.

Mi mover ile taşıyabilirsiniz. Google cihaz yedeği kullanarak uygulamaların hepsini yeni cihaza otomatik indirmeye alabilirsiniz.
Bu özelliğe teknoloji demek teknolojiye hakarettir.

Mi mover ile taşıyabilirsiniz. Google cihaz yedeği kullanarak uygulamaların hepsini yeni cihaza otomatik indirmeye alabilirsiniz.

Çözüm

Hocam ya honora kurdum ama ESKİ buttonu var sadece yeni (alıcı tarafım) diyeceği diyemiyorum yok çünkü :( Xiaomi'de iki seçenekte var biliyor musunz neden olmuyor

Verdiğiniz bilgi yanlış galiba hocam Mi mover Xiaomi'ler arasında oluyor sanırım.
Teknolojiye hakaret edebiliriz demek :)

Cloneft ve Phone clone kurdum

Cloneft de zaten kişi aktarımı yok eledim,
Clone phne ise aktar diyorum iki telfonda 10 saniye sonra hata veriyor ve acıklaması yok

Böyle teknolojinin ben...

Son düzenleme:
Verdiğiniz bilgi yanlış galiba hocam mi mover Xiaomi'ler arasında oluyor sanırım.
Teknolojiye hakaret edebiliriz demek :)

Samsung cihazdan Realme cihaza verileri aktardım ben hocam. Ayrıca veri aktarımı sırasında alıcı ve verici marka model seçebilirsiniz.

Google hesabınızı yeni cihaza girince Google Fotoğraflar yedeği, kişiler yedeği ve Google Olay yedeği ile verilerinizi yükler. PC yardımıyla dosyalarınızı da taşıyabilirsiniz.

Samsung cihazdan Realme cihaza verileri aktardım ben hocam. Ayrıca veri aktarımı sırasında alıcı ve verici marka model seçebilirsiniz.

Google hesabınızı yeni cihaza girince Google Fotoğraflar yedeği, kişiler yedeği ve Google Olay yedeği ile verilerinizi yükler. PC yardımıyla dosyalarınızı da taşıyabilirsiniz.

Teşekkürler hocam ama PC değil telefonla ve telefonu sıfırlamadan yapmak istiyordum

Geri
Yukarı