YKS 2024 Hazırlık Önerilerim

Hocam 11. Sınıf bitiyor. Tyt netim 68 civarı. Yaz sonu 95'e çıkarabilir miyim?

Birde tyt ayt aynı anda götürülmeli mi?
Bu yaz TYT'yi bitirin. AYT'de yavaş yavaş bakın ama asıl odağınız TYT olsun. Bir yerden sonra TYT çalışmak yerine AYT'ye abanacaksınız zaten. Yaz sonu 85 bile olsa çok iyi olur. TYT nankördür unutmamak için deneme çözersiniz zaten.

Hocam yapanlar var yahu yaparsınız şimdiden konuşmak için çok erken sınava 1 ay kala konuşuruz bunu siz çalışın.
Kral tamam 72 OBP düşükte 3-4k abartı bence. En kötü 7k yeterli olur diye düşünüyorum. 3-4k için sınavın aşırı aşırı kolay olması lazım. İlk senede yapamasamda mezuna kalır her türlü yapar ordan inönü tıp sonra amerika usmle sınavı ve 2 yılda milyoner olurum gibi.

Kral tamam 72 OBP düşükte 3-4k abartı bence. En kötü 7k yeterli olur diye düşünüyorum. 3-4k için sınavın aşırı aşırı kolay olması lazım. İlk senede yapamasamda mezuna kalır her türlü yapar ordan inönü tıp sonra amerika usmle sınavı ve 2 yılda milyoner olurum gibi.
Sınava bağlı işte dostum en son düşüneceğiz şey OBP olsun hamda zaten 10K yapamadıktan sonra OBP'de bir işe yaramaz. Sen en iyisi çalışmaya bak hedeflerin için.

Sınava bağlı işte dostum en son düşüneceğiz şey OBP olsun hamda zaten 10K yapamadıktan sonra OBP'de bir işe yaramaz. Sen en iyisi çalışmaya bak hedeflerin için.
Hedef tıp veya diş doktorluğu umarım başarırım ama OBP aşşşırı moral bozuyor. İnsanın hedefini yüksek tutması gerek ama OBP biraz bunu zedeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı