YKS 50 günde ilk 50k yapılabilir mi?

E R E N

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar selam uzatmadan konuya gireceğim bu sene YKS 2024'e hazırlanıyorum ve netlerim şu şekilde:

TYT 70-80.
AYT 30-40.
Şu an Full AYT basıyorum ve TYT için sadece deneme falan çözüyorum böyle de davam edeceğim. 30 gün kalınca da seri denemelere geçeceğim sizce ilk 50 k gelme ihtimali var mı? Günlük ortalama 8-10 saat çalışma ile eğer gelmezse mezuna kalabilirim ama ilk seneden bitirmek istiyorum. Sizce mümkünatı var mı?
Teşekkürler.

Evet veya hayır fark eder mi? Zamanında ben de bu seçimler arasında kalıp, bırakmayı seçtim ve kaybettiğim zamanlar için şu anda pişmanım. O yüzden "bu sene gelir mi, gelmez mi" diye sorma, gelse de gelmese de sen uyguladığın planı ve düzeni sürdür, gelirse ne ala, gelmezse 1 sene mezuna kalırsın dünyanın sonu değil. Başarılar şimdiden.

Sayısalsa gelmez eşitse de 50 günde ne kadar artacağı muamma. Gelmez diyorum.
Teşekkürler düşüncen için.
Var başarılar.
Sağolun hocam bunu duymak iyi geldi elimden geleni yapacağım.
50K çok rahat gelir. Günlük 8 10saat verimli geçiyorsa ilk 20K bile zorlanabilir diye düşünüyorum ben. Hemen hemen aynı netleri yapıyormuşuz sizinle hocam :)
Aşırı verimli geçtiği söylenemez dostum ama elimden geleni yapmak istiyorum alabildiğim kadar verim almak istiyorum aynı net aralığında birini görmek güzel ilk senen mi acaba?
Bence 50k zor da olsa yapılabilir sana en çok net getirecek konulara aban.
Tamamdır hocam sağolun.
Evet veya hayır fark eder mi? Zamanında ben de bu seçimler arasında kalıp, bırakmayı seçtim ve kaybettiğim zamanlar için şu anda pişmanım. O yüzden "bu sene gelir mi, gelmez mi" diye sorma, gelse de gelmese de sen uyguladığın planı ve düzeni sürdür, gelirse ne ala, gelmezse 1 sene mezuna kalırsın dünyanın sonu değil. Başarılar şimdiden.
Evet en doğrusu bu aslında fazla düşünmeden ise koyulmak lazım acaba sizin durum şuan nasıl hocam kaç k sıralama yaptınız ya da şuan istediğiniz yerde misiniz merak ettim açıkçası.

BASS LAN BASS! Denemeden göremezsin BAASSSS!
💪🏻🤩

Geri
Yukarı