Gaming laptopların FPS'i neden düşük?

Gayet doğal, zaten ayarları ultraya çeksen de aynısı olur muhtemelen. Ben artık gerekmedikçe laptopun kendi ekranını kullanmıyorum. Acer teknik servisi ile iletişime geçtim, bana bazen yüklenen Windows'un sorunlu olduğunu temiz kurulum yapmam gerektiğini önerdiler. Temiz kurulumu yaptım ve kurdum. Şu anda (harici monitör ile) LoL: Ultra 1080p oyun başı 450'lere kadar çıkıyor, fightlarda falan 180-170 arası gidiyor. Valorant: 1080p medium ayarlar 190-240 FPS arası alıyorum. Eğer cihazınız yeni ise size de temiz bir Windows kurulumu tavsiye ederim.

2 aylık bir cihaz ve Windows yeni sayılır zaten tekrardan neden temiz kurulum yapmam gerekiyor onu anlayamadım açıklarsanız memnun kalırım. Teşekkürler cevap için.

2 aylık bir cihaz ve Windows yeni sayılır zaten tekrardan neden temiz kurulum yapmam gerekiyor onu anlayamadım açıklarsanız memnun kalırım. Teşekkürler cevap için.
Benimki de 1 haftalık hocam. Acer teknik servisle iletişime geçtim, bana Windows'un bazen sorunlu kurulup gönderildiğini söylediler. Temiz kurulum yapın, sorununuz çözülmezse teknik servise gönderin sorununuza bakalım, bir sorun varsa iade veya değişim talebi açalım dediler. Ancak temiz kurulum atınca sorunum çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı