Teknoloji bağımlılığından nasıl kurtulurum?

YaramazMorde

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Geforce 1660 TI AMD Ryzen 5 3600 B450M S2H V2 Corsair 8GB 3600MHz Ram Seagate 500GB HDD Gigabyte 240GB SSD
Selamlar, öncelikle herkese iyi günler dilerim. Birkaç hafta sonra on altı yaşına girecek bir gencim. Küçüklüğümden beri teknoloji-oyun meraklısıyım. Küçüklüğümden beri PlayStation 2 ve Xbox 360 konsollarına, Samsung ve Apple tabletlerine, hem küçükken hem de şimdi bir bilgisayara sahip oldum. Bunları kesinlikle herhangi bir amaç için söylemiyorum sadece az çok beni tanımanız için. Her AVM'ye gittiğinde teknoloji mağazalarından çıkmayan birisiyim. Orta seviye bir donanım bilgim de var. Şu an içinde bulunduğumuz tatil döneminde günümün en az 5 6 saati bilgisayarda geçiyor. Yolda seyahat ederken veya evde boş zamanlarda da video izler, bir şeyler araştırır ya da müzik dinlerim. Fakat son günlerde özellikle kendimi pek iyi hissetmemeye başladım. Şöyle açıklayayım; yorgun gibi hissediyorum ve başım sızlıyor. Bacaklarımda da çok güç olmuyor. Küçüklükten beri sporda yaparım. Lisanslı olarak futbol oynuyorum ve kısa bir milli takım geçmişimde var yani hedeflerim var. Antrenmanı da etkilediğini düşünmeye başladım çok teknoloji ile iç içe olmanın. Bana bilgisayar ve telefondan nasıl uzaklaşabileceğim hakkında fikir vermeniz için bu konuyu oluşturdum. Yani bilgisayar ve telefon ile ilgilenmek yerine neler yapabilirim? Aklınıza ne geliyorsa olur ve yazmaktan çekinmeyin. Şimdiden teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı