2000 TL'ye günlük kullanım için kablolu mouse önerisi

• Konuyu başlatan Rkn88
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 1B
Bütçe
2000 TL
Zaten mouse donglesiz 4k olmuyor donglenin kendisi 500-600tl bütçesi yetmiyor arkadaşın gereksiz para harcamayacak yani. Üstüne pek oyun oynamıyorum yazmış hiç oynamayacağı anlamına gelmiyor.
Bahsettiğim şey mouse gereksiz iyi değil, gereksiz pahalı, mesela bu adam için mükemmel bir mouse bulursanız 2000tl vermek saçma olmayabilir, ama ana maksatı oyun bile olmayan birisine 2000tllik oyuncu mousesi önermek saçma olur.

Bahsettiğim şey mouse gereksiz iyi değil, gereksiz pahalı, mesela bu adam için mükemmel bir mouse bulursanız 2000tl vermek saçma olmayabilir, ama ana maksatı oyun bile olmayan birisine 2000tllik oyuncu mousesi önermek saçma olur.
Konu sahibinin kendisi 2000tllik oyuncu mousesi atmış bunu almaya heves ettim diye kendisi istemiş. Bunu sizin yerinize konu sahibi yazmalı.

Kendi fikrimizle öneri yapmayacaksak ne diye forumlarda nesnel olmayan soruları soruyorlarki ?????
O zaman kendiniz konu açın hocam konu sahibinin istekleri doğrultusunda ilerliyor bu konu. Üstüne 2000tl fazla demişssiniz attığınız fare para edicek bir şey değil. Paramı çöpe atarım daha iyi.

Son düzenleme:
O zaman kendiniz konu açın hocam konu sahibinin istekleri doğrultusunda ilerliyor bu konu.
Kanka sen ne anlatıyorsun bana yahu. Adam öneri istemiş demişki bütçem 2000tl ve şu şu amaçlarla mouse istiyorum ben ve birkaç kişi de demişki o kadar para harcamana gerek yok (BU BİR ÖNERİDİR AYNI ZAMANDA) ve sende gelmiş diyorsunki konu sahibi 2000tl demiş git kendi konunu aç. Hani desemki yok o para ile mouse alma git oyun kolu al desem de böyle desen neyse diyeceğim ama saçma konuşuyorsun.

Kanka sen ne anlatıyorsun bana yahu. Adam öneri istemiş demişki bütçem 2000tl ve şu şu amaçlarla mouse istiyorum ben ve birkaç kişi de demişki o kadar para harcamana gerek yok (BU BİR ÖNERİDİR AYNI ZAMANDA) ve sende gelmiş diyorsunki konu sahibi 2000tl demiş git kendi konunu aç. Hani desemki yok o para ile mouse alma git oyun kolu al desem de böyle desen neyse diyeceğim ama saçma konuşuyorsun.
Öneri demişssiniz önerdiğiniz mouse 5 para etmez. SS prime falan önerseniz haklısınız dicem de mouse öneri yapmayı bilmiyorsunuz gelmiş 2000tl çok diyorsunuz. Asgari ücret 17 bin tl iken önerilen mouse 2 bin tl üstüne wireless günlük kullanım için birebir günümüz şartlarında hiç de pahalı bir şey değil. Önerilen ürünlerin %90ı parasını hak edecek ürün değil.

Son düzenleme:
Konuda ciddi anlamda karmaşa var.
Model I kendi bütçesinin en rezil ürünlerinden birisi. Asla alınmaz.
2000TL bütçenin altına ineceksek de M800 Ultra XM1r gibi 2 iyi seçenek var.
Biraz üstüne de X2V2 mini retro edition gibi bir olağanüstü bir mouse mevcut.
@AbdullahTaha dostum mouseda her şey makro atamak değil. Sensör-Mcu-Coating-Malzeme kalitesi-Gecikme Değerleri gibi önemli kriterler de var ve bu kriterlerde Model I çöp.

Merhabalar. maksimum 2000 TL bütçeye sahibim, pek oyun oynamıyorum. Günlük kullanımda beni üzmeyecek, kullanım açısından rahat olan, dış görünüş olarak hoş gözüken, başarılı bir yazılıma sahip mouse arıyorum. Kesinlikle kablosuz mouse almayı düşünmüyorum. Bu kriterlere göre bir öneride bulunabilirseniz çok memnun olurum.
Logitech G G203 LIGHTSYNC RGB Aydınlatmalı 8000 DPI Kablolu Oyuncu Mouse - Siyah fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da al geç.

Arkadaşlar önerileriniz ve dikkate aldığınız için çok teşekkür ederim, dün Razer Basilisk V3'üm geldi ve gayet memnunum. Eksik olmayın 😊

Konuda ciddi anlamda karmaşa var.
Model I kendi bütçesinin en rezil ürünlerinden birisi. Asla alınmaz.
2000TL bütçenin altına ineceksek de M800 Ultra XM1r gibi 2 iyi seçenek var.
Biraz üstüne de X2V2 mini retro edition gibi bir olağanüstü bir mouse mevcut.
@AbdullahTaha dostum mouseda her şey makro atamak değil. Sensör-Mcu-Coating-Malzeme kalitesi-Gecikme Değerleri gibi önemli kriterler de var ve bu kriterlerde Model I çöp.
Model I kullanıcısıyım ve ürün kesinlikle malzeme kalitesi ve gecikme değerleri konusunda fazlasıyla iyi. Ayrıca hala gecikme değeri diyorsunuz alacak adam oyun oynamıcam diyor. Bir mouseyi adam akıllı araştırmadan çöp demeyi çok seviyorsunuz ve bu çok komik.

Öneri demişssiniz önerdiğiniz mouse 5 para etmez. SS prime falan önerseniz haklısınız dicem de mouse öneri yapmayı bilmiyorsunuz gelmiş 2000tl çok diyorsunuz. Asgari ücret 17 bin tl iken önerilen mouse 2 bin tl üstüne wireless günlük kullanım için birebir günümüz şartlarında hiç de pahalı bir şey değil. Önerilen ürünlerin %90ı parasını hak edecek ürün değil.
Çok biliyorsunuz mouseye sallamayı, söyleyin bir kusurunu da görelim. Ayrıca bu mantıkla gidip çölde ekstra yağmur korumalı monta fazladan para verirsiniz siz güneş koruması için. Ayrıca adam konu başında kablosuz istemiyorum yazmıştı yanlışım yoksa.

Geri
Yukarı