3 ayda YKS kazanılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşın aynı konudan 2-3 tane var 5 ay kala ne yapılır, 4 ay kala ne yapılır? Bir ay sonra da 2 ay sonra ne yapılır konusu gelecek.
4 ay boyunca eline kalem almamış ama 4 ay boyunca her gün ders konusuyla ilgili konu açma zahmetine girebiliyor derdi ne ben çözemedim.

4 ay boyunca eline kalem almamış ama 4 ay boyunca her gün ders konusuyla ilgili konu açma zahmetine girebiliyor derdi ne ben çözemedim.
Bilmiyorum çünkü ne yapacağımı. Yoksa ben niye konu açayım her gün.

Ayrıca abartıyorsun. Maksimum 4-5 tane böyle YKS konusu açmışımdır.

Ayrıca herkes okuyacak diye bir şey yok. Çalışmaya da isteğiniz yoksa yavaş yavaş başka bir kariyere yönelin. Ya da kendinize güveniyorsanız, ben artık çalışacağım diyorsanız şimdiden diğer sene olacak YKS'ye çalışın.

Ayrıca herkes okuyacak diye bir şey yok. Çalışmaya da isteğiniz yoksa yavaş yavaş başka bir kariyere yönelin. Ya da kendinize güveniyorsanız, ben artık çalışacağım diyorsanız şimdiden diğer sene olacak YKS'ye çalışın.
1 yıl kaybetmek istemiyorum...

Ayrıca abartıyorsun. Maksimum 4-5 tane böyle YKS konusu açmışımdır.
Profilinde sınır olmasa bu okul mevzusuyla ilgili açtığın tüm konuları atarım. Ayrıca bende onu anlamadım ne yapacağını bilmediğin için konu açıyorsun sonra aynı konuyu yine açıyorsun ve yine ve yine demek ki anlatılanları uygulamıyorsun ve uygulamayacaksın daha dün de dedim verilen her cevaba "anlamıyorum, beceremiyorum, yapamıyorum deyip duruyorsun bu insanlar senin uşağın değil aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp gündeme sokuyorsun. Senin çalışmak gibi bir isteğin arzun yok ne yapacağını kendin bilmiyorsan biz nasıl bilelim senin yerine mi girelim sınava ne yapalım?

Sadece bahanelere sığınıyorsun. Çünkü şu anda yapacak daha iyi bir şeyin yok. Ne yaparsan yap 3 ayda hiç bir şeyin değişmeyeceğini sende biliyorsun. Buraya gelip sürekli bu konuları açarak vicdanını rahatlatıyorsun sadece.

Profilinde sınır olmasa bu okul mevzusuyla ilgili açtığın tüm konuları atarım. Ayrıca bende onu anlamadım ne yapacağını bilmediğin için konu açıyorsun sonra aynı konuyu yine açıyorsun ve yine ve yine demek ki anlatılanları uygulamıyorsun ve uygulamayacaksın daha dün de dedim verilen her cevaba "anlamıyorum, beceremiyorum, yapamıyorum deyip duruyorsun bu insanlar senin uşağın değil aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp gündeme sokuyorsun. Senin çalışmak gibi bir isteğin arzun yok ne yapacağını kendin bilmiyorsan biz nasıl bilelim senin yerine mi girelim sınava ne yapalım?

Çok güzel özetlemişsiniz.👍 Arkadaşın en az 6-7 konusuna satırlarca açıklamalar ben yaptım, konusunda şu zamana hiç görmediğim kadar iyimser hem de başarılı birinden çok güzel tavsiyeler gördüm. Arkadaşın aksine onun konularından ben daha fazla ders çıkarttım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı