3 ayda YKS kazanılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önceden çalışsaydın son düzlükte at gibi koşardın. Şuan hem at gibi koşman hem konu çalışman lazım. Obp kırık olduğu için çalışmazsan geçen seneden daha kötü puan bile alabilirsin gerçekçi konuşuyorum , umut satmak gibi bir niyetim yok.

Şu anki durumuna göre değişir. İnsan böyle bir konu açmadan önce şu anki TYT-AYT netlerini söyler. Eğer 60 70 arası TYT 10-20 arası AYT falan yapıyorsan 3 aylık AYT çalışmasıyla 100k bile yapabilirsin.

200 bin maalesef işime yaramıyor. Geçen yıl 240 bin yaptım zaten. 150k falan mümkün değil mi? 😭

Açık öğretim YBS okuyabilirsin bildiğim kadarıyla açık öğretim iibf bölümlerinde verilen diplomalarda "açık öğretim" yazmıyor.

200 bin maalesef işime yaramıyor. Geçen yıl 240 bin yaptım zaten. 150k falan mümkün değil mi? 😭

Selçuk var 260k ile almış ona girseydin.
Şimdi çalışmadığın için daha kötü sonuç gelecek çalışmaya başlasan iyi olur artık.

Şu anki durumuna göre değişir. İnsan böyle bir konu açmadan önce şu anki TYT-AYT netlerini söyler. Eğer 60 70 arası TYT 10-20 arası AYT falan yapıyorsan 3 aylık AYT çalışmasıyla 100k bile yapabilirsin.
45-55 TYT. 25-30 AYT.

Selçuk var 260k ile almış ona girseydin.
Şehir dışında okumama ailem izin vermedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı