Elektronik ASUS ROG STRIX GO 2.4 1999 TL

Ben Wireless kulaklık sevmediğim için HS80 sipariş verdim, mikrofonu bu üründen iyi diyorlardı.
Evet HS80 mikrofonu mükemmel dondurma kaymak çata pat blöm.

Doğrudur hocam, HS80 mikrofon kalitesi daha güzel. STRIX GO'da iyi modeldir, ama ikisini bütçeye göre karşılaştırmak gerek. :)

BlackShark v2X'den Cloud 2'ye geçmeyi düşünüyordum peki bu da tatmin eder mi? Kablosuz olması daha işime gelir aslında dışarıda da bilgisayarı kullanıyorum.

BlackShark v2X'den Cloud 2'ye geçmeyi düşünüyordum peki bu da tatmin eder mi? Kablosuz olması daha işime gelir aslında dışarıda da bilgisayarı kullanıyorum.
Hocam az önce aldım anakartımda Type-C yok dönüştürücüsü ile takınca çubuklu mikrofonu fln kullanabilir miyim?

Hocam az önce aldım anakartımda Type-C yok dönüştürücüsü ile takınca çubuklu mikrofonu falan kullanabilir miyim?

Kullanabilirsiniz hocam, kutusundan dönüştürücü çıkıyor denmiş. Bende daha almadım, önerilirse benim açımdan alacağım.

Evet HS80 mikrofonu mükemmel dondurma kaymak çata pat blöm.

Doğrudur hocam, HS80 mikrofon kalitesi daha güzel. STRIX GO'da iyi modeldir, ama ikisini bütçeye göre karşılaştırmak gerek. :)
Hocam kulaklığın pedleri değişebiliyor mu ? Bluetooth olmadığı için adaptörlü telefona bağlıyoruz sanırım ve şarjda iken kulaklığı kullanabiliyor muyuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı