Aziz Nesin "Türk insanının %60'ı aptaldır"

Aziz nesin Türk milletinin %60'ı aptal demiştir ve ardından linç edilmiştir, sonrasında aziz nesin "eğer Türk milletinin %40'ı zeki deseydim böyle olmayacaktı" diye bir açıklama yapar.

Kanka değiliz, cevap veremeyecek haldeysen tartışmaya girmene gerek yoktu. İyi akşamlar dilerim. Ülkede yatağına aç giren çocuklar varken Tayyip'e oy verdiğin için bu gece rahat bir uyku uyu.

Tartışmaya girmeden önce çok enerjiktim ama neyse boş ver... İyi akşamlar kanka.

Buna güldüğün için de kendinden utan. @Mag1n
Tamam.

Tartışmaya girmeden önce çok enerjiktim ama neyse boş ver... İyi akşamlar kanka.

Normal bir ülkede olsak böyle hakaretli ve hararetli şekilde tartışmazdık. Kim kazansa karşı taraf tebrik eder hayatına devam ederdi. Ama böyle bir ülkede futbol fanatikleri de, siyasi parti seçmenleri de herkes birbirine düşman. Dostluktan uzaklaşmış bir toplum olduk. Keşke böyle olmasaydık.

Normal bir ülkede olsak böyle hakaretli ve hararetli şekilde tartışmazdık. Kim kazansa karşı taraf tebrik eder hayatına devam ederdi. Ama böyle bir ülkede futbol fanatikleri de, siyasi parti seçmenleri de herkes birbirine düşman. Dostluktan uzaklaşmış bir toplum olduk. Keşke böyle olmasaydık.
Bir sürü şey yazıp sildim. VPN açayim dedim bu sefer Technopat önceki IP'mi onlara verir diye korktum. Yanlış anlaşılmasın yazdığım şeyler hakaret, küfür veya yüz kızartıcı saygıdızca şeyler değil idi. Bu baskıcı ortamdan kaçmak için göçmen olacağım. Kimse sikimde değil bundan böyle.

Cezam yeni bitmiş idi fakat Technopat banlat sanırım. Bu vesile ilr bu iletim Türkçe platformlara yolladığım son iletidir.

Ben hakaret görmüyorum. Normal tartışma işte, her gün olanlardan. Yine arada bir yerde hakaret olarak gördüğün bir cümle veya kelime varsa kusura bakma.

Yeni konular

Geri
Yukarı