Biceps ve sırt için antrenman programı önerisi

1 günde ne yiyorsunuz? 1 yıl boyunca dümenden spor yapıp çok kötü beslensem bile çok daha fazla büyür kolum.

Hocam öyle demeyin beslenme bu işin %50'si bence.%30 idman %20 de iyi dinlenme. Çünkü kasları ne kadar parçalarsan parçala onarıp büyümesi için gerekli besini veremiyorsan bir anlamı kalmıyor.

Kanka benim boyum 170 kilom 63 BKE bakımından yeterli. Senin boyunu bilmiyorum ama boyun uzun ise çok zor işin sen kilo almadan kas kazanman aşırı zor bir şey. Yani eğer uzunsan ve kas üretmeye çalışıyorsan vücudunda bu şu demek = okyanusa bir bardak su dökmek.

Hocam boyum 169-170 falan çok uzun değilim 56-57 kiloyum.

Hocam anlatayim sabah 2 veya 3 tane yumurtayla omlet yapıyorum. Yanına peynir ekmek falan standart şeyler işte. Sonra okula 3-4 tane pizza tost yiyorum. Onun dışında çok bir şey yok kantine abur cuburadan başka. Eve gelince annem ne yaparsa onu yiyorum ama genelde makarna yiyorum 2 tabak. Ondan sonra bir şey yemiyorum fazla.
Bulkta mısınız yoksa normal beslenmeniz mi bu?

Hocam boyum 169-170 falan çok uzun değilim 56-57 kiloyum.
Kilo alman şart gerçekten başka çaresi yok bunun. Yeşil mercimek, tavuk göğsü ve pilav, yumurta, muz, baklagiller, kuru incir, balık falan sizin işinizi görür. Biliyorum bunlar çok para demek ama bu spor dediğim gibi nankör bir spor. Parasız adama acımıyor.

Geri
Yukarı