BIM 139 TL'ye Steelseries Rival 110 Satacak!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
BIM 22 Haziran'da 139 TL'ye Steelseries Rival 110 satacağını duyurdu. TrueMove 1 sensörlü, 7200 CPI / 240 IPS değerlerine sahip ve 6 özelleştirilebilir butonu olan tam bir F/P ürünü olan Rival 110 BIM'de satışa koyulacak. Siz olsaydınız alır mıydınız?

Son düzenleme:
Son düzenleme:
O kadar kötü bir tipi var ki. Ben olsam almam. O fiyatlara çok güzel gaming ve hatta kablosuz gaming mouse bile bulabilirsin. Markadan dolayı fiyatlar uçuk bence.
Bunu alan tipi için almıyor zaten, giriş seviyesi oyuncu faresi olarak özellikleri güzel ve kaliteli. 140 Liralık kablosuz oyuncu faresinden hayır gelmez.

Mesela? Bize birkaç tane ''gaming mouse'' önerir misin? :)
Logitech G102 iyi mouse bunu alın daha iyi. Bende 20 TL'lik kablosuz mouse var. Onunla oynuyorum FPS oyunlarını sıkıntısız. Benim için mouse fazla fark etmiyor. Her mouse ile oynarım yeter ki elime otursun. İstersen CS:GO veya Zula'da kapışabiliriz. Ben 20 TL'lik mouse ile sen istersen 1000 TL'lik ile gel.

Siz fareyi tipi yüzünden kötülüyorsunuz. G102 ile yaklaşık olarak eş değer modeller. G102'nin de yukarıda iyi bir model olduğunu, alınabilirliğini söyledim.

Benim için mouse fazla fark etmiyor. Her mouse ile oynarım yeterki elime otursun.
Herkes için böyle değil.
İstersen CS:GO veya Zula'da kapışabiliriz.
Ne münasebet. Mouse konuşurken buraya nereden geldik? :)

Logitech G102 iyi mouse bunu alın daha iyi. Bende 20 TL'lik kablosuz mouse var. Onunla oynuyorum FPS oyunlarını sıkıntısız. Benim için mouse fazla fark etmiyor. Her mouse ile oynarım yeterki elime otursun. İstersen CS:GO veya Zula da kapışabiliriz. Ben 20 TL'lik mouse ile sen istersen 1000 TL'lik ile gel.
Sizce 1000 TL'lik fare ile 20 TL kablosuz farenin performansı aynı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı