BIM 139 TL'ye Steelseries Rival 110 Satacak!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
BIM 22 Haziran'da 139 TL'ye Steelseries Rival 110 satacağını duyurdu. TrueMove 1 sensörlü, 7200 CPI / 240 IPS değerlerine sahip ve 6 özelleştirilebilir butonu olan tam bir F/P ürünü olan Rival 110 BIM'de satışa koyulacak. Siz olsaydınız alır mıydınız?

Son düzenleme:
Bence saçmalamayı bir kenara bırakın. Sizce 1000 TL'lik fare ile 20 TL kablosuz fare'nin performansı aynı mı?
Oyunlarda çokta fark etmiyor. Ancak genelde marka mouselar pahalı olmasına rağmen diğer daha uygun fiyatlı mouselardan daha kötü çıkabiliyorlar.

Logitech G102 iyi mouse bunu alın daha iyi. Bende 20 TL'lik kablosuz mouse var. Onunla oynuyorum FPS oyunlarını sıkıntısız. Benim için mouse fazla fark etmiyor. Her mouse ile oynarım yeter ki elime otursun. İstersen CS:GO veya Zula'da kapışabiliriz. Ben 20 TL'lik mouse ile sen istersen 1000 TL'lik ile gel.
Fark ettim de ne kadar boş konuşuyorsun. İlk önce senin bu mouseyi kötüleyebilmen için, bu mouseyi kullanmış olman gerekir. Rival 110 hiç kullandın mı? Daha üst seviye mouse kullanmadan, fark etmeyeceğini söylemişsin. Üst seviye mouse kullandıktan sonra da aynı cümleyi kurmanı beklerim.

Oyunlarda çokta fark etmiyor. Ancak genelde marka mouselar pahalı olmasına rağmen diğer daha uygun fiyatlı mouselardan daha kötü çıkabiliyorlar.
Rival 310 kullanıyorum ve kardeşim de James Donkey 325 kullanıyor. Aralarında uçurum fark var.

1000 TL'lik Mouse ile örneğin CS:GO oynuyorsun ve farzet ki 5 Kill aldın, 20 TL'lik Mouse ile 1 Kill mi alacak?
Aynen öyle, o kadar fark ediyor. 50 TL'lik mouse de kullandım. Şu an Rival 310 kullanıyorum aralarında gözle görülür devasa bir fark var.

Bütçesi yetmediği ve alamadığı için, kaliteli markayı gereksiz gösteren sivri zekalı kişilerden nefret ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı