BİM 8 Kasım'da 3D Yazıcı Satacak!

Başlangıç için yeterli bir ürünmüş. Amatör olarak uğraşanlar için çoğu cihazdan daha iyi özelliklerdeymiş. Bir tanıdığıma attım bunlarla ilgilenen. o söyledi bana da. DÜşünebilirim ben de almayı. Her mağazaya bir tane gelir. Sabahtan sıraya girmek gerek açılmadan önce.

Ne işe yarıyor bu? Bir ara deli gibi hype oldu "3D yazıcılar çıkıyor artık herkes evinde kendi android kız arkadaşını üretebilecek!" diye sonra söndü gitti.

VR gözlükleri ile 3D yazıcılar o beklenen zıplamayı hiç yapamadı sanki.
Hobi işlerinde kullanabilecğein bir mengeneden tut DIY projelerin için gerekli kasa, bağlantı, tutacak vs kulaklıka skısı vs. Bence çok güzel bir uğraşı. Kendi istediğin şekilde telefon standını da yaparsın. İstersen GPU tutucu. Alsam mı bilmiyorum bir tane.

Hobi işlerinde kullanabilecğein bir mengeneden tut DIY projelerin için gerekli kasa, bağlantı, tutacak vs kulaklıka skısı vs. Bence çok güzel bir uğraşı. Kendi istediğin şekilde telefon standını da yaparsın. İstersen GPU tutucu. Alsam mı bilmiyorum bir tane.

Bizim bir tanıdık var dükkanında duruyor 3D yazıcı hiç markasını, modelini detaylarını bilmem ama yapıyor 3D yazıcı ile bir şeyler. Küpler yapmış, Yoda heykelciği yapmış falan.

Şimdi yalandan "oo çok güzelmiş, bu da iyiymiş" diyorum ama yahu pazarda "al 5 TL desen" bu ne der geçerim. Pütürlü, kalitesiz acayip şeyler. Belki onun kullandığı kötüdür bilmiyorum ama ben hiç beğenemedim makinenin yaptıklarını.

Bizim bir tanıdık var dükkanında duruyor 3D yazıcı hiç markasını, modelini detaylarını bilmem ama yapıyor 3D yazıcı ile bir şeyler. Küpler yapmış, Yoda heykelciği yapmış falan.

Şimdi yalandan "oo çok güzelmiş, bu da iyiymiş" diyorum ama yahu pazarda "al 5 TL desen" bu ne der geçerim. Pütürlü, kalitesiz acayip şeyler. Belki onun kullandığı kötüdür bilmiyorum ama ben hiç beğenemedim makinenin yaptıklarını.
Hocam kullanılan filament makinenin baskı kalitesi ve zımpara cila işlemlerini geçirmesi gerekebiliyor yani makineden bağımsız eğer kötü bir işçiliği var ise bu da durumu etkiler makinenin kalitesi hakkında bilgim yok ama baskılar makineden çıktığı gibi 10 numara olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı