BİM Yine Creality K1 Satacak!

Makaleler
18
Yer
İzmir
En son kasım ayında BİM Creality K1 modelini 17999₺'ye getirmişti. 13 Kasım'da bu sefer 20999₺ fiyatıyla peşin fiyatına 9 taksit alabilirsiniz. İnternette peşin fiyatına ortalama 22000₺'ye bulabiliyorsunuz, ama taksit olunca vade farkı çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
K1 im var şu anda baskı alamıyorum nozül tıkalı bende çok bilmöiyorum etmiyorum o yüzden de olabilir fakat başka modellere de bakılabilir bence
UPDATE YA DA UPGRADE versiyonu ise alınabilir

K1'im var şu anda baskı alamıyorum nozül tıkalı bende çok bilmöiyorum etmiyorum o yüzden de olabilir fakat başka modellere de bakılabilir bence.
Update ya da upgrade versiyonu ise alınabilir.

Nozzle değişimi yapabilirsin ya da telle açabilirsin, nozzle değişimi her makinede yapman gereken bir şey ortalama 3-5kg filament bastıkdan sonra nozulun aşınır ve iyi baskı elde edemezsin. Ayrıca ara arada nozzle tıkanabilir bu her yazıcıda olan bir şey K1 ile alakası yok.

Nozzle değişimi yapabilirsin ya da telle açabilirsin, nozzle değişimi her makinede yapman gereken bir şey ortalama 3-5kg filament bastıkdan sonra nozulun aşınır ve iyi baskı elde edemezsin. Ayrıca ara arada nozzle tıkanabilir bu her yazıcıda olan bir şey K1 ile alakası yok.

Doğru.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı