BIM 139 TL'ye Steelseries Rival 110 Satacak!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
BIM 22 Haziran'da 139 TL'ye Steelseries Rival 110 satacağını duyurdu. TrueMove 1 sensörlü, 7200 CPI / 240 IPS değerlerine sahip ve 6 özelleştirilebilir butonu olan tam bir F/P ürünü olan Rival 110 BIM'de satışa koyulacak. Siz olsaydınız alır mıydınız?

Son düzenleme:
Ben her Mouse ile aynı Kill alıyorum, yani 'IşQlı MşQlı' olmasına gerek yok.
Eğer senin performansın bir seviyedeyse ve bu performansın üstüne çıkamıyorsan, ekipman değiştirdiğin zaman çok daha iyi skorlar alabilirsin. Bu bir gerçektir. Eğer alamıyorsan o senin yeteneksizliğindir.

Son düzenleme:
O kadar güveniyorsan farene, gel kapıştıralım bakalım hangisi hangisini yiyecek. :D
Boş konuşmaya hala devam ediyorsun. Yaşın kaç 12-13 ? Gerçekten sırf bir mouse yüzünden seninle muhatap olacağımı falan mı zannettin? Almazsan alma. Kedi uzanamadığı ciğere mundar der hesabı umurumda değilsin.

O zaman konuyu değiştirelim. Bu konuda ki mesajımı sen mi silip bana ceza verdin? Ben orada sadece şaka yapmıştım.

Senin gibi BİM'e gelecek olan mouse almam ben zaten. :)
BİM'e PS4'de geldi. Şimdi PS4 dandik mi? Steelseries BİM'de satılıyor diye dandik mi oluyor? Yani senin mantığa göre, 5 TL'lik, bakkaldan aldığın mouse sırf BİM'e geldi diye Steelseries'den daha mı kaliteli oluyor? Kusura bakma ama çok cahilsin. Sen bir mouseye para verdiğin zaman, ürünün kalitesine, servis kalitesine, ürün ömrüne hepsine para verirsin. Bir sıkıntı yaşadığın zaman karşında muhatap bulabilirsin.

BİM'e PS4'de geldi. Şimdi PS4 dandik mi? Steelseries BİM'de satılıyor diye dandik mi oluyor? Yani senin mantığa göre, 5 TL'lik, bakkaldan aldığın mouse sırf BİM'e geldi diye Steelseries'den daha mı kaliteli oluyor? Kusura bakma ama çok cahilsin. Sen bir mouseye para verdiğin zaman, ürünün kalitesine, servis kalitesine, ürün ömrüne hepsine para verirsin. Bir sıkıntı yaşadığın zaman karşında muhatap bulabilirsin.
Ben bozulunca çöpe atıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı