Borsayı sıfırdan öğretebilecek eğitici içerikler

EgemenSen5959

Hectopat
Öncelikle doğru kategori mi bilmiyorum değilse kusuruma bakmayın. Borsaya fazlasıyla hevesim var ve boş vakitlerimde var. Öğrenciyim kenarımda birkaç bir şey var günlük veya haftalık cep harçılığımı çıkartmak istiyorum sadece. Kısa vade hisseler ile ilgili veya direkt borsayla ilgili sıfırdan öğrenebileceğim eğitici içerikler nelerdir? Ücretli içerikleri de bekliyorum.

Borsa para kazanma yeri değildir, uzun vadeli paranın değerini koruma ve birikim yapma yeridir. Bu tür "eğitmen" kisvesi altında insanlardan para koparmaya çalışan kişileri dinlemeyin eğer kendi eğitimlerine ve bilgilerine o kadar güveniyor olsalardı mallarını mülklerini satar, tefeciden bankadan borç alır ve borsaya girerlerdir ama onun yerine gidip sağda solda 3 kuruşa eğitim seti satmayı tercih ediyorlar nedense.

Borsa para kazanma yeri değildir, uzun vadeli paranın değerini koruma ve birikim yapma yeridir. Bu tür "eğitmen" kisvesi altında insanlardan para koparmaya çalışan kişileri dinlemeyin eğer kendi eğitimlerine ve bilgilerine o kadar güveniyor olsalardı mallarını mülklerini satar, tefeciden bankadan borç alır ve borsaya girerlerdir ama onun yerine gidip sağda solda 3 kuruşa eğitim seti satmayı tercih ediyorlar nedense.

Alakası yok dostum. Borsa sayesinde zengin olan binlerce insan var. Evet, paranın değerini de koruyabilirsin; zengin de olabilirsin. Tamamen yaptığın yatırımlar ve nasıl ilerlediğine bağlıdır.

Haklısın hocam cebime para girsinden kastım cebimdeki para değer kaybetsin istemiyorum. Yanı sıra da değerlensin istiyorum. Zengin olma gibi bi gayem yok hedeflerim var. Bir anda olcak diye bir şey de yok sabırlıyım hedeflerim doğrultusunda ilerlemek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı