CS 2'de hala hile var

CS:GO çıkalı 12 yıl oldu neredeyse. 12 yıldır hep bunu bekledik. "güncellemeyle hallederler" diye diye 8 yıldır oynuyorum bu oyunu. Maalesef hallettikleri bir şey yok.

Solo yoldaş gir gelirsin hocam :D
Oyunu zaten ayakta tutan bir pazarının olması ve seçkin alınca bedava item vermesi bence.

CS:GO ilk halinde CS2'den daha kötüydü. 1 2 sene sonra şimdiki halini aldı. Biraz zaman tanımamız gerektiğini düşünüyorum.
Çok eksik var cs2 de

Bence artık zaman tanıma aşamasını geçmeliyiz. Hele hele hile konusunda sözünü bile etmemeliyiz. Bu hile sorunu öyle 3-5 aydır yaşanan bir sorun değil ki zaman tanıyasın.

Ama hakkını vermek lazım. CS affetmiyor. Bir ban attımı tam atıyor. Sınırsız atıyor. Hem Steam hesabının değeri düşüyor hem de banın kalkmıyor.

Oyunu zaten ayakta tutan bir pazarının olması ve seçkin alınca bedava item vermesi bence.

Çok eksik var CS2 de.

CS:GO'da ilk çıktığında CS 2'den çok daha fazla eksik vardı. O dönemki tepkiler şimdikilerden kötüydü hatta grafik olarak bile çagın gerisinde bir PS2 oyunu gibiydi.

Bence artık zaman tanıma aşamasını geçmeliyiz. Hele hele hile konusunda sözünü bile etmemeliyiz. Bu hile sorunu öyle 3-5 aydır yaşanan bir sorun değil ki zaman tanıyasın.

VAC-live yeni yeni aktif olmaya başladı. 2-3 aya haritalar ile ow sisteminin de döneceğini düşünüyorum. 0'dan inşa ettiler sonuçta oyunu. Tüm haritalar ve çevre etmenleri değişti fark etmeseniz bile.
Bu arada hepinizin unuttuğu olay CS'nin zamanında PS oyunu olarak tasarlanması. Hatta eski versiyonu bulunuyordu zamanında eklediyseniz.
Kısaca 1 veya 2 sene zaman verilmesi gerektiği kanaatindeyim. He evet uzun bir süre ama oyunu adamakıllı hale getirmeden çıkarmalarının sebeplerinden biri de biz oyuncular idik. Bu onları haklı çıkarmasa bile bizi de suça ortak yapar. Şahsen ben CS:GO varken memnundum ama millet CS2 diye kuduruyordu.

O konuda hakkını yedirmem bak, hitboxları güzel yapmışlar. Aim konusunda çok rahatladım şahsen CS:GO'ya göre.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Emin miyiz?

O konuda hakkını yedirmem bak, hitboxları güzel yapmışlar. Aim konusunda çok rahatladım şahsen CS:GO'ya göre.

Bu konuda katılıyorum. Arada bug olsa bile bence de hitbox işini iyi kotarmışlar. Her vücut parçası için ayrı hitbox sistemini sevdim. Benim oyundaki tek şikayetim subtick olayı oldu ilk duyurulduğu zaman güzel bir fikirdi ama ping farkından biraz sapıttı.

Ama hakkını vermek lazım. CS affetmiyor. Bir ban attımı tam atıyor. Sınırsız atıyor. Hem Steam hesabının değeri düşüyor hem de banın kalkmıyor.
Kimse 100 seviyelik Steam hesabında hile açmadığı için hesap değerinin düşmesinin pek bir önemi olmuyor.
Zaten 40 yılda bir ban atıyorlar orası da ayrı mesele.

Geri
Yukarı