E-Sport için Sistem Önerisi

Arkadaşlar "diğer oyunlar beni ilgilendirmiyor" diye bir ibare var, ben ona bakarım. Geleceği kendisi düşünüp ona göre yardım isterse ona göre öneririz. Ben kimse adına "gelecekte şu şu oyunları oynamak ister ona göre 6700K+1080" koyayım diyip masrafa sokamam kimseyi.

Arkadaşlar "diğer oyunlar beni ilgilendirmiyor" diye bir ibare var, ben ona bakarım. Geleceği kendisi düşünüp ona göre yardım isterse ona göre öneririz. Ben kimse adına "gelecekte şu şu oyunları oynamak ister ona göre 6700K+1080" koyayım diyip masrafa sokamam kimseyi.
Ama bizim yardım etme amacımız bu, sen o söze göre yardım ediyorsun, ama biz arkadaşın gelecekte pişman olmasını istemediğimiz için böyle sistemler öneriyoruz.

Adsız.png

Özür dilerim arkadaşlar. Bu sistemi alabilir miyim? Önerdikleriniz ve kasa çok hoşuma gitti. Ekleyeceğim ya da çıkaracağım bir ürün var mı? Bu site güvenilir mi? Teknobiyotik sitenin ismi.

"Fazla masraf etmek istemiyorum" ve "Diğer oyunlar beni ilgilendirmiyor", cümlelerini birleştirince bende çıkan sonuç bu. 6000 TL bütçe var diye hepsini harcatacak bir sistem öneremem.

Eki Görüntüle 190318

Özür dilerim arkadaşlar. Bu sistemi alabilir miyim? Önerdikleriniz ve kasa çok hoşuma gitti. Ekleyeceğim ya da çıkaracağım bir ürün var mı? Bu site güvenilir mi? Teknobiyotik sitenin ismi.
Çevre aygıtlarını bilmem ama sistem çok iyi. Teknobiyotik gayet güvenilir.

Ama ben söyledim size link ya da bu şekilde öneride bulunmanızı. Herkes farklı yorum yapıyor kafam karıştı iyice.
Tamam yaparız, şimdi 6000 TL'mi olsun?

KralGS arkadaşın dediği sistem gayet güzel. Boşu boşuna 6000 TL'yi çöpe atmaya gerek yok. Oynadığın oyunları bizim 7 yıllık emektar masaüstü bile kasmadan oynatıyor.
Teşekkürler yorumunuz için. Ancak istiyorsa 6000 TL sistem de öneririz, çünkü para bizim değil, kendi kararı, bize bütçeyi söyler, biz de yaparız :).

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı