E-Sport Kasa Tavsiyesi - 5000 TL

Orası size kalmış, G430'un yanında zaten ses kartı geliyor. Klavyede sakın G710+ dan vazgeçmeyin, Mouse ise kişisel, Logitech alıcaksanız oynadığınız oyuna göre, G600 veya G500s öneririm.

Dostum iyi doğru diyorsun da, bu zaten %30 indirimli fiyatı sanırım. Bütçemizi aşıyor.

@Recep Baltaş bekleniyor.

Hala diyorum dostum, klavye ve mouse abartı. Zaten turnuvalarda veriliyor, antreman için 700 lirayı harcamak çok mantıksızca. Onun dışında bütçe yetiyor.

Antrenman yaparken, turnuvalarda verilenin aynısını veya benzerini kullanmazsanızturnuva sırasında sıkıntı yaşayabilirsiniz, Klavye G105 Mouse G400s ten aşşağıya düşmeyin derim. Kulaklık G230 olabilir.

Profesyonel oyuncuysanız G430 kulaklık ve sağlam bir ses kartı almanız iyi olmaz mı? 7.1 ses teknolojisi ayak, mermi gibi seslerin hangi yönden geldiğini daha iyi anlamanıza yardımcı olmaz mı?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı