E-Sport için Sistem Önerisi

Eğer ki bahsettiğiniz oyunları profosyonel olarak oynamıyorsanız , geniş bir oyun ağınız yoksa ve sadece bahsettiğiniz oyunları ağırlıklı oynuyorsanız bu sisteme 2000TL'den fazla vermek yerine parayı nazikçe çöpe bırakın. İ3 6100 ve GTX 950'nin baz alındığı sistem işinizi fazlasıyla görecektir.

Eğer ki bahsettiğiniz oyunları profosyonel olarak oynamıyorsanız , geniş bir oyun ağınız yoksa ve sadece bahsettiğiniz oyunları ağırlıklı oynuyorsanız bu sisteme 2000TL'den fazla vermek yerine parayı nazikçe çöpe bırakın. İ3 6100 ve GTX 950'nin baz alındığı sistem işinizi fazlasıyla görecektir.
İ3 mü? Bu tür oyunlarda işlemci ağırlıklı olarak çalışır. Ayrıca arkadaşın madem bütçesi var, o nedenle istediği gibi parasını harcayabilir. Biz bu konuda birşey yapamayız. Sadece öneri sunarız, ya kabul eder ya da etmez.

İ3 mü? Bu tür oyunlarda işlemci ağırlıklı olarak çalışır. Ayrıca arkadaşın madem bütçesi var, o nedenle istediği gibi parasını harcayabilir. Biz bu konuda birşey yapamayız. Sadece öneri sunarız, ya kabul eder ya da etmez.
Katılıyorum ben de bir counter strike global offensive oyuncusuyum. Ve sistemimi sadece cs go için topladım. İşlemcim i7 6700

6000TL bütçesi varsa 6000TL toplamasına gerek olmadığını söyledim sadece şu andan itibaren 9xx serisi ekran kartı almakta akıl kàrı değil. İşlemciyi İ5 yapıp ekran kartını RX470 olarak baz alsa iş görür. Gereğinden fazla para verilmesine karşıyım bu tür durumlarda.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı