Edit programı önerisi

Ben After Effects ve premiere pro kullanıyorum, After Effects'de çok effect vardır kopmleksdir, fakat cidden istediğinizi effect olarak verir, eğer öğrenirseniz istediğinizi yaparsınız. He diyorsanız düz video editleyeceğim en iyi bence o konuda net Premiere Pro'dur

Ücretsiz güçlü bir program istiyorsanız, DaVinci Resolve öneririm. Sony Vegas Pro'dan çok daha iyi.

Crack indireceğim ve bilindik program istiyorum.

Ben After Effects ve Premiere Pro kullanıyorum, After Effects'de çok effect vardır kopmleksdir, fakat cidden istediğinizi effect olarak verir, eğer öğrenirseniz istediğinizi yaparsınız. He diyorsanız düz video editleyeceğim en iyi bence o konuda net Premiere Pro'dur

Ya o kadar aşırı değil hani futbol skills videoları olur ya hani onlardan yapacağım biraz efect koyacağım o kadar.

Sony Vegas kullanmayı düşünüyorum sizce Sony Vegas'ın hangisini kullanayım? En kolayı en çok efect ekleneni hangisi?
Hocam ben yaklaşık 1-2 sene önce premiere ve vegas pro arasında kalmıştım ve neden bilmiyorum vegas pro'ya yöneldim. Vegas'ın avantajları olarak kesinlikle çok daha kolay. Ama bazen istediğiniz editleri yapamıyorsunuz. Ayrıca internette güzel öğretici bir içerik yok. Ben pişman oldum. Şuan ki aklım olsa kesinlikle premiere ve after effects.

Hocam ben yaklaşık 1-2 sene önce Premiere ve Vegas Pro arasında kalmıştım ve neden bilmiyorum Vegas Pro'ya yöneldim. Vegas'ın avantajları olarak kesinlikle çok daha kolay. Ama bazen istediğiniz editleri yapamıyorsunuz. Ayrıca internette güzel öğretici bir içerik yok. Ben pişman oldum. Şu anki aklım olsa kesinlikle Premiere ve After Effects.

Ya ben direk editi yapacağım öyle çok efects koymıyacağım Sony'in hangis serisini önerirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı