Edit programı önerisi

Kusura bakmayın ancak ya hiçbir şey anlamıyorsunuz ve diğerlerinin mesajlarından etkilendiniz ya da sadece mesaj yazmak için yazıyorsunuz. Premiere Pro bir edit uygulaması bile değil.

Yıllardır edit yapıyorum. Ve editlerimi Premiere Pro ile ile yapıyorum. Mesaj yazmak için yazan siz gibisiniz. Ezber konuşmuyorum burada.

İyi şımardın sen.
😂 Ne yazalım ya Movavi mi BandiCut mı?
@Akdeniz1 siz profosyonel bir uygulamayı basit ayar yapılabilen hazır programlarla kıyaslıyarak bence zeka seviyenizi belli ettiniz.
Size iyi şanslar...
Öncelikle uslubunuza dikkat edin.
After Effects'de yaptığım editler elimde kalsa idi atardım.

@PikachuWasLegend After Effects önersen yeterdi.

Hocam bende Vegas Pro 17 var bununla da güzel olur mu?
Ne tür düzenlemeler yapmak istediğine bağlı. Vegas Pro çoğu şeyi sana manuel olarak yaptırır. Yani efekti kendin ayarlarsın. Ama Vegas Pro için Preset Pack adı altında hazır ayarlar mevcut. Sadece indirip programa entegre ediyorsun.

@PikachuWasLegend After Effects önersen yeterdi.
Uslupta bir problem olduğunu düşünmüyorum bizlerin düşüncelerine saygı duymak yerine düşüncelerimizi iğnelemeden uslubunca cevap versen bu şekilde cevaplar almazsın.
Size iyi forumlar. Gereksiz mesaj yazan birisi varsa rapor edebilirsiniz.
İyi sosyaller.

Uslupta bir problem olduğunu düşünmüyorum bizlerin düşüncelerine saygı duymak yerine düşüncelerimizi iğnelemeden uslubunca cevap versen bu şekilde cevaplar almazsın.
Size iyi forumlar. Gereksiz mesaj yazan birisi varsa rapor edebilirsiniz.
İyi sosyaller.
Uslubu zaten size söylememiştim,söylediğiniz şeyi görememişim.Problemi çıkaranın ben olduğumu göstermeye çalışıyorsunuz,böyle devam 🤣😂😂

Öncelikle Türkçe, daha sonrasında İngilizce öğrenmeni tavsiye ederim. Edit'in Türkçe karşılığı nedir dostum? Patlamalı çatlamalı efekt yapacağım dese biz farklı programlar da tavsiye ederiz. Düzenleme yapacağı bir program arıyor adam ve biz piyasanın en iyilerinden programları tavsiye ediyoruz. Sen gelip burada kelime oyunu yapıyorsun. Bunlar edit programı mı, diyorsun. Edit ne demek onu öğrenmekte fayda var.

Bu arada:

Adobe After Effects, Adobe Systems tarafından geliştirilmiş olan, hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturmaya olanak sağlayan bir yazılımdır.

Adobe Premiere Pro, Adobe şirketi tarafından geliştirilen video düzenleme, montaj, kurgu yazılımıdır.

Geri
Yukarı