Edit programı önerisi

Temel seviye güzel içerikler üretebileceğin Sony Vegas Pro 13 var. Bunun dışında Adobe Premiere Pro kullanabilirsin.

Son düzenleme:
Premier Pro
Az önce bu editi yaptım.
Renk, netlik gibi özellikleri ayarladım.

Edite başlayacak olsam ve bu videoyu görsem Premiere Pro'dan nefret ederim,kusura bakmayın ancak bu edit örnek gösterilecek bir edit değil.
Arkadaşlar yapmayı bilsem çok güzel editler yapabileceğim bir program önerebilir misiniz?
After Effects,bazı rehberlerimden yararlanabilirsin.

Temel seviye güzel içerikler üretebileceğin Sony Vegas Pro 13 var. Bunun dışında Adobe Premier Pro kullanabilirsin.
Premier Pro
Az önce bu editi yaptım.
Renk, netlik gibi özellikleri ayarladım.

Sony Vegas veya DaVinci Resolve ile alışıp daha sonra Premiere Pro kullanmanızı öneririm.
Kusura bakmayın ancak ya hiç bir şey anlamıyorsunuz ve diğerlerinin mesajlarından etkilendiniz ya da sadece mesaj yazmak için yazıyorsunuz.Premiere Pro bir edit uygulaması bile değil.

Edite başlayacak olsam ve bu videoyu görsem Premiere Pro'dan nefret ederim,kusura bakmayın ancak bu edit örnek gösterilecek bir edit değil.

After Effects,bazı rehberlerimden yararlanabilirsin.
Neye göre kime göre: bu değişir bana güzel gelen şey sana veya başkasına güzel gelmeyebilir. Çağ dışı kalmışlar 'bazı kişiler' anlamaması normal bence.

Geri
Yukarı