Galatasaray - Sparta Prag maçında ne yapar?

Takımı 21/22 sezonundan beri bu kadar çaresiz ve kötü görmedim. Sanki bilerek kaybediyorlardı, gol lazımken Zaha yürüyor. Koşu gösteren tek adam yok. Sağ bek yok, sol bek yok, 8 yok, Bakambu'yu satıp yerine bir ucube alıyorsun... Yönetime yazar bu gece.
O maçta oyuna Zaha'yı almak hata bana göre. Çok çalıma giriyor, hemen kaybediyor. Ben güvenmiyorum Zaha'ya. Ancak maçtaki sorun Galatasaray'ın maçı çok ciddiye almaması bence.

O maçta oyuna Zaha'yı almak hata bana göre. Çok çalıma giriyor, hemen kaybediyor. Ben güvenmiyorum Zaha'ya. Ancak maçtaki sorun Galatasaray'ın maçı çok ciddiye almaması bence.
Kerem çok top kaybı yapınca sinirlenmiştim, ikinci yarı Zaha'yı kenarda görünce geldi aslanım dedim. Öyle bir yüzüstü bıraktı ki anlatamam.

Kerem çok top kaybı yapınca sinirlenmiştim, ikinci yarı Zaha'yı kenarda görünce geldi aslanım dedim. Öyle bir yüzüstü bıraktı ki anlatamam.
Rakip o kadar da iyi değil aslında. Defansı çok zayıf. Hücumlarını durduramadık. Bana göre hakemin verdiği birkaç yanlış karar var. Ama sonuç 4-1. Kırmızı yemeseydik sonuç çok farklı olabilirdi. Deplasmanda Avrupa Ligi'nde kırmızı yersen, öyle olur işte.

Rakip o kadar da iyi değil aslında. Defansı çok zayıf. Hücumlarını durduramadık. Bana göre hakemin verdiği birkaç yanlış karar var. Ama sonuç 4-1. Kırmızı yemeseydik sonuç çok farklı olabilirdi. Deplasmanda Avrupa Ligi'nde kırmızı yersen, öyle olur işte.
Preciado. O bonus kafalı herifi koca takım durduramadı. Kırmızı da gelince iyice önleri açıldı, eleğe çevirdiler işte.
Gönül ister ki önümüzdeki yaz eksikler kapatılsın, yedeğiyle asıyla Avrupa için sağlam bir kadro kurulsun ama sanmıyorum. Yine FB'ye çalım atacağız diye giderler Tete gibi birini alırlar.

Hakem Galatasaray lehine yönetseydi bile Prag yamulturdu çok aciz futbol oynadılar Avrupa'ya ilk defa katılmış Anadolu takımı gibi.

O frikik ve kartları praga verip göz korkutsaydı, emin ol o kadar cesur oynayamazlardı. O Barış Alperin ayağa basılan pozisyonda kırmızı çıkartsaydı prag otobüs çekerdi kaleye. Ama gel gelelim kart gelmedi ve fauller lehlerine çaldı, adamlar şöyle düşündü "Zaten bizim lehimize gidiyor cesur oynayabiliriz kafasında ilerlediler" Ve istedikleri oldu zaten.

Atladığı 3 sarı kartı verse en azından 1-1'le geçerdik. Ona rağmen tutuyorduk maçı. Kırmızı kart patlattı bizi.
O frikik ve kartları praga verip göz korkutsaydı, emin ol o kadar cesur oynayamazlardı. O barış alperin ayağa basılan pozisyonda kırmızı çıkartsaydı prag otobüs çekerdi kaleye. Ama gel gelelim kart gelmedi ve fauller lehlerine çaldı, adamlar şöyle düşündü "Zaten bizim lehimize gidiyor cesur oynayabiliriz kafasında ilerlediler" Ve istedikleri oldu zaten.

Benim bildiğim Galatasaray Avrupa'da kaç kere hakemi de yenip istediğini almış takım, bu maçı çok daha iyi oynayabilirlerdi. Sanki elenelim de kurtulalım diye maça çıkmışlar hakem kararları da işin tuzu biberi olmuş gibi.

Benim bildiğim Galatasaray Avrupa'da kaç kere hakemi de yenip istediğini almış takım, bu maçı çok daha iyi oynayabilirlerdi. Sanki elenelim de kurtulalım diye maça çıkmışlar hakem kararları da işin tuzu biberi olmuş gibi.
Valla öyle oldu. Zaten zar zor oynuyordu üstüne hakem de maçı verince yattılar direkt.

O frikik ve kartları praga verip göz korkutsaydı, emin ol o kadar cesur oynayamazlardı. O Barış Alperin ayağa basılan pozisyonda kırmızı çıkartsaydı prag otobüs çekerdi kaleye. Ama gel gelelim kart gelmedi ve fauller lehlerine çaldı, adamlar şöyle düşündü "Zaten bizim lehimize gidiyor cesur oynayabiliriz kafasında ilerlediler" Ve istedikleri oldu zaten.
Haklısınız yazık oldu ancak dediğiniz gibi hakem o Barış Alper'in pozisyonunda kırmızı verse işler buraya gelmezdi.

Okanı da orada bırakıp dönsünler, korkak futbol oynatıp duruyor Şampiyonlar Liginden beri. ŞL'den de Avrupa Liginden'de elendik. Savunma yol geçen hanına döndü. Demek ki Anadolu takımlarını yenip göz boyamak ile olmuyormuş. Avrupa'nın en küçük takımı bile gelir böyle koyar sana. Savunmada da hücumda da kısırdık. Koskoca Galatasaray'ın 2 tane isabetli şutu vardı topu topu 90 dakikada.

Futboldan anlamayan Okan da, Avrupa'ya sağ ve sol bek yetiştiremeyen yönetim de derhal istifa etsin. Teknik direktörlüğede Mourinho boştayken gelsin. Türk teknik direktörler Lig için yeterli olabilir ama Avrupa için asla.

Hakeme denilecek çok ama çok şey var da demeyeceğim. Kel kafalı İngiliz bizi doğradı. Kaybetmemizin 2. sebebi bu ne idüğü belirsizdir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı