Çözüldü Google Chrome Otomatik Oturum Kapanma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HyperNowa

Kilopat
Daha fazla  
Başlıktan da belirttiğim üzere Google Youtube vb... oturumları Chrome'u kapattığımda otomatik olarak oturum sonlandırılmış oluyor ne yaptıysam sorunu çözemedim. Mozilla explorer gibi tarayıcılarda giriş yaptıktan sonra tarayıcıları kapatıp yeniden açtığımda oturum açık yani otomatik kapatılmamış oluyor yani sürekli açık halde duruyor. Google Chrome'da ise Google hesabının oturumunu açıktıktan sonra sayfayı kapatmadığım sürece oturum açık kalıyor. Çerezleri ayarları otomatik ayarlı, tarama geçmişini hepsini sildim, ayarları sıfırladım, silip defalarca yeniden kurdum ama bir çözüm olmadı. ve son olarak Chrome'un yazılım kaldırma aracını da denedim Ccleaner yok deep freeze yok.

Bu sorunun çözümü yok mu acaba? Böyle devam ederse yoksa bundan sonra Google Chrome kullanamayacağım. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Not: Resim 1 ve 2 de örnekleri mevcut.

1.png
2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu 2 gündür yaşamaktayım bir çözümü olduğunu düşünmüyorum,tek çözüm mozilla sanırım benim için en azından.

Hocam şu anda aynı sorunu ben de yaşıyorum. Chrome'u ne zaman kapatsam bütün otomatik oturumlar kapanıyor. Çözüm bulabildiniz mi?

Bu sorunu 3 gün önce PC'mi formatladıktan sonra bende yaşıyorum... Ve çıldırıyorum ayarlar falan filan çok araştırdım ama... Birtek chorome'de google kimliğimde açtıgım oturum ayarlarda açık gözüküyor onun dışında forumlar sosyal hesaplar youtube twitter facebook instagram hepsinden çıkış yapıyor.. Bir türlü düzelmiyor. Bu sorunu çözebilecek biri çıksa keşke... Yalnız kayıtlı şifreleri formları otomatik dolduruyor ama tarayıcıyı kapattıktan sonra tüm oturumlardan çıkış yapmış oluyor.

Uzman kadro, lütfen bir el atar mısınız ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun çözümü şimdilik yok maalesef. Google'ın yardım forumuna yazı yazdığımda yetkili kişi, genel bir sorun olduğunu Chrome ekibi sorunu araştırdıklarını söylediler. Ne yazık ki beklemekten başka çare yok

Revo Uninstaller kullanarak kaldırdım, tekrar yükledim. Sorun yine devam ediyor. Bu sefer yine kaldırdım. Mozilla Firefox kullanıyorum artık. Beğendim açıkçası. Chrome'da kullandığım bir adblock vardı. Mozilla için de varmış. Şimdilik sıkıntım yok.

Maalesef sorun Chrome Canary'de de devam ediyor. Bu sorunu 4-5 gündür yaşıyorum. Çözüm bulamadım bir türlü, çok can sıkıcı bir şey.

Çözüm bulunursa çok seviniriz...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı