GTA Online'da 6 m$ ile ne yapılır?

Günde 6M derken? Cayo perico'da belli sabit bir para gelmiyor, şansa ne çıkarsa o geliyor. Sinsimito, Bearer bonds, Necklace, Diamond v.b
6M kasmak kolay değil.

Mk2 varsa prepleri daha hızlı yapmak mümkün.
Aktif oynadığım zamanlarda günde 7M civarında kasıyordum. Eğer arkadaşınız varsa aynı anda 2 tane hazırlayıp daha da fazla kazanabilirsiniz.

Günde 6M derken? Cayo perico'da belli sabit bir para gelmiyor, şansa ne çıkarsa o geliyor. Sinsimito, Bearer bonds, Necklace, Diamond v.b
6M kasmak kolay değil.

Mk2 varsa prepleri daha hızlı yapmak mümkün.
Sparrow ile daha hızlı yapılıyor otomatik olarak Kosatka'ya girip çıkabildiği için her girişte çıkışta birer dakika kazandırıyor. Hem de daha hızlı ve füzesi sınırsız.

Gece kulübünün yükseltmeleri tam mı? ayriyeten mal satışı için, cocain, weed gibi işletmeleri alıp atamanız gerekiyor. Gece kulübüne yatırım yapmak her türlü mantıklı olacaktır. tabii oyunda vakitte geçirmeniz gerek. mallar hemen birikmiyor.

Aktif oynadığım zamanlarda günde 7M civarında kasıyordum. Eğer arkadaşınız varsa aynı anda 2 tane hazırlayıp daha da fazla kazanabilirsiniz.
Arkadaşla kasarsanız evet, mümkün. lakin tek başına zorlar.

Sparrow ile daha hızlı yapılıyor otomatik olarak Kosatka'ya girip çıkabildiği için her girişte çıkışta birer dakika kazandırıyor. Hem de daha hızlı ve füzesi sınırsız.
MK2 kullanımı daha ergonomik. helikopter indirmek, kaldırmak zaman kaybı.

Gece kulübünün yükseltmeleri tam mı? ayriyeten mal satışı için, cocain, weed gibi işletmeleri alıp atamanız gerekiyor. Gece kulübüne yatırım yapmak her türlü mantıklı olacaktır. tabii oyunda vakitte geçirmeniz gerek. mallar hemen birikmiyor.

Arkadaşla kasarsanız evet, mümkün. lakin tek başına zorlar.

MK2 kullanımı daha ergonomik. helikopter indirmek, kaldırmak zaman kaybı.
Helikopteri sık indirip kaldırmıyorsun ki. Kosatka'ya otomatik olarak inip kalkıyor zaten. Hem de roketi bittiği zaman geri gönderip çağırma derdi yok.

İki aracı da denedim en hızlı şekilde Sparrow ile tamamladım.

Helikopteri sık indirip kaldırmıyorsun ki. Kosatka'ya otomatik olarak inip kalkıyor zaten. Hem de roketi bittiği zaman geri gönderip çağırma derdi yok.

İki aracı da denedim en hızlı şekilde Sparrow ile tamamladım.
Equipment preplerini yaparken otomatik mi inip kalkıyor?

Benim gözlemledigim en iyi para veren agency ve nightclub diğerleri zaman kaybı cayo perico prepleri yapmak 1 saat sürdügünü düşünelim değmez.

Heinstler tamamen zevk için yapılmalı para olarak az.

Benim gözlemledigim en iyi para veren agency ve nightclub diğerleri zaman kaybı cayo perico prepleri yapmak 1 saat sürdügünü düşünelim değmez.

Heinstler tamamen zevk için yapılmalı para olarak az.
Cayo pericoyu arabayla yaparsan tabii ki uzun sürecek ve sıkacaktır. lakin nightclub, agency dediğimiz işletmeler bir heist parası vermiyor. ben cayo perico yaptıktan sonra, salvage yard, nightclub, autoshop vesaire işletmelerden de yararlanıyorum. rutin haline getirdim. ilk başlarda arkadaşlarınla heist yapıp para kasıp sağlam bir araç alıp o şekilde yapacaksın prepleri.

Cayo pericoyu arabayla yaparsan tabii ki uzun sürecek ve sıkacaktır. Lakin nightclub, agency dediğimiz işletmeler bir heist parası vermiyor. Ben cayo perico yaptıktan sonra, salvage yard, nightclub, autoshop vesaire işletmelerden de yararlanıyorum. Rutin haline getirdim. İlk başlarda arkadaşlarınla heist yapıp para kasıp sağlam bir araç alıp o şekilde yapacaksın prepleri.

Arabayla yapmıyorum ki helikopterle ama verdigini para az olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı