GTA Online'da Para ve Level Hilesi Yapmak

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 60B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 106715

Ziyaretçi
Merhabalar. Böyle bir şey yapmak istiyorum çünkü 30 dakikada 25K para kasıyorum ve zengin olabilmem için bayağı zaman gerekecek. Gerçek parayla almaya çalışsam pahalı. Yapsam ne kadarlığına ban yerim veya ban yer miyim? Nelere dikkat etmem gerekir? Nasıl yapılır?

1 yıl önce arkadaşın gazına gelip hile kullanmıştım GTA Online'da. 2 hafta ban yedim ve tüm paramı sıfırladılar. Ama garajlarımda hile ile aldığım arabalar duruyordu. Ban sistemi değişmiş galiba. Kullanmanı önermem.

Bir kere daha hileyi açıp online girip bir şey yapmasan bile yeme ihtimalin var.
100M falan yalan. Ban yiyeceksen 10K'dan da yersin 100K'dan da. Yapımcılar 4 trilyondan fazlasını önermiyor ben 2 trilyon bastım.
Yapacaksan Alchemix falan var onların paylaştığı videolardaki hilelerden kullan. Video yayınlanalı 24 saatten fazla geçmemiş olduğuna dikkat et.
150 level, 2 trilyon para ve unlock all falan yap.
Gene de hatırlatayım: Hileyi yaptığın için ne Sosyal ne de yapımcıyı sorumlu tutabilirsin.
Ceza olarak eskiden 3 hakkın vardı artık 1.
Eskiden sadece para sıfırlanıyordu artık direkt tüm hesap sıfırlanıyor.
Para hilesi yaparken direkt bankaya +10M olan seçenekten yap ve hiç parayı nakite çevirmek ve ya nakiti bankaya aktarmakla uğraşma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı