Günümüz Online Oyun Dünyası "Hilesi İyi Olan kazanır"

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Popüler olan o 2 oyun; CS2 ve GTA: ONLINE. Hilecilerin vazgeçilmez oyunları. Yaparken bir o kadar zevk aldıkları fakat hayatta hiç bir başarı elde edememiş, asosyal ve dışlanan tipler.

Günümüz oyun sektörü bunlarla başa çıkamıyor, sebebini bilmiyoruz.

Artık CS2 seçkin girince gelen "mevlana" ve "aimbot" hilelerinden, GTA: Online da arabayı parçalayan ve kendi kendine süren, bazen tuvalete dönüştüren veya polisler üzerinize yönlendiren tiplerden bir o kadar sıkıldım. Bu oyunlar milyarlarca dolar para kazanırken bu kişilerle başa çıkamamaları oldukça komik bir durum.

CS2 Seçkin maçımdan ufak bir kısım (karşı takımdan biri açınca karşılık olarak benim takımımdan biri cevap veriyor):

GTA: Online yayınım sırasında hileci ile vs atarken başıma gelen komik olay 😅:

Yukarıda bahsettiğim hileci bu sefer Ghost Rider olmaya karar verdi;

Hileci arkadaş seviyeyi bir tık yükseltiyor;

Anlayacağınız artık bu işin suyu gerçekten çıkmaya başladı. Valve, CS:GO dan CS2 ye geçerken anlık olarak banlayacağını ve antihack sisteminin daha iyi olacağını söyledi fakat değişen bir şey olmadı.

Rockstar'dan zaten bu konuda ses yok. Muhtemelen bunu GTA VI ile büyük oranda çözmeyi planlıyorlar ve "hile istemiyorsanız buyurun yeni oyuna" diyecekler.

CS2 maçımda hile açan 2 arkadaşın hesabı:

Popüler olan o 2 oyun; CS2 ve GTA: ONLINE. Hilecilerin vazgeçilmez oyunları. Yaparken bir o kadar zevk aldıkları fakat hayatta hiç bir başarı elde edememiş, asosyal ve dışlanan tipler.

Artık CS2 seçkin girince gelen "mevlana" ve "aimbot" hilelerinden, GTA: Online da arabayı parçalayan ve kendi kendine süren, bazen tuvalete dönüştüren veya polisler üzerinize yönlendiren tiplerden bir o kadar sıkıldım. Bu oyunlar milyarlarca dolar para kazanırken bu kişilerle başa çıkamamaları oldukça komik bir durum.

CS2 Seçkin maçımdan ufak bir kısım (karşı takımdan biri açınca karşılık olarak benim takımımdan biri cevap veriyor):

Anlayacağınız artık bu işin suyu gerçekten çıkmaya başladı. Valve, CS:GO dan CS2 ye geçerken anlık olarak banlayacağını ve antihack sisteminin daha iyi olacağını söyledi fakat değişen bir şey olmadı.

Rockstar'dan zaten bu konuda ses yok. Muhtemelen bunu GTA VI ile büyük oranda çözmeyi planlıyorlar ve "hile istemiyorsanız buyurun yeni oyuna" diyecekler.

Hile açanların biri 800 saat biri 200 saat oynamış. Hala ban yememişlerse sorun çok büyük demektir.

Hocam kaç k dolarlık hesaplarda hile açıyorlar .d insanın cidden aklı almıyor. Yani o hesaplar bahsettiğim hesaplar bizde olsa girmeye kıyamayız.

Çoğu göstermeden belli etmeden kullanıyor CS de. Adam anında kafana sıkıyor. Bunlar kabak gibi yapmışlar. Ban gelmemesi garip.
Premierde 20-25k üstü elolar hvh serverları gibi hocam. Bir ara karşıma 3 tane Mevlana gelmişti. Yani şu anda kimse saklamaya çalışmıyor.

Hocam kaç k dolarlık hesaplarda hile açıyorlar. D insanın cidden aklı almıyor. Yani o hesaplar bahsettiğim hesaplar bizde olsa girmeye kıyamayız.

Premier'de 20-25k üstü elolar hvh serverları gibi hocam. Bir ara karşıma 3 tane mevlana gelmişti. Yani şu anda kimse saklamaya çalışmıyor.

Saklanmıyorsa oynamanın anlamı kalmaz.

Hocam kaç k dolarlık hesaplarda hile açıyorlar .d insanın cidden aklı almıyor. Yani o hesaplar bahsettiğim hesaplar bizde olsa girmeye kıyamayız.

Premierde 20-25k üstü elolar hvh serverları gibi hocam. Bir ara karşıma 3 tane Mevlana gelmişti. Yani şu anda kimse saklamaya çalışmıyor.
Premier 21k ELO dayım, 20k ya kadar hiç hile ile karşılaşmadım, ama sonrası felaket, her 5 maçın 3 veya 4 ü kesinlikle hile spinbot gelince Premier i bıraktım, yeniden Faceit e geçtim.

Yapılamayacak bir şey değil, WoW nasıl yapıyor? Adamlar kernel-levele bile inmeden anticheat yapabiliyorsa koskoca Valve koskoca Rockstar niye yapamıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı