Her monitör ölü pikselli çıkıyor

Topkapı vatana giderseniz MSI ve HP hariç tüm markaların monitörlerini test ediyorlar vermeden önce. İçiniz rahat olur.

Fiziksel elden alın. Ben internetten aldım ölü piksel çıkmadı. İnternetten alınca ölü piksel çıkıyorsa elden alabilirsiniz.

Bende internetten 24g4x aldım, bugün geldi. Sağ üstte 2 cm arayla 2 adet "bir tanesi çok koyu, ardışık 2 ölü piksel gibi duruyor" siyah ölü piksel olduğunu fark ettim. Mağaza ölü piksel sorununu belirtenlerin cihazını iade almamış. Cayma hakkımı kullanarak göndersem en az bir hafta monitörsüz kalacağım. Mağazanın iade alıp almayacağı da belli değil.

@ceb_58 Beğenmedim deyip iade edin.
Pazaramadan techburada mağazasından 9 taksit 500 tl indirimli diye aldım. İade edince 500 tl indirimde gidecek, hadi onu geçtim; kutusu açılmış diye iade alacaklarını sanmıyorum.

Geçen haftada vatandan lg 24gn65r b aldım. Ondada üç adet yeşil sıkışık piksel çıktı. THH ye başvurunca iade aldılar. Üstelik mağazada kontrol ederek aldım, evde farkettim.Sıkıldım bu işten

Aldığım her monitör ölü pikselli çıkıyor bunu aldım bunda çıktı Asus TUF Gaming VG249QL3A sonra bunu AOC 24G4X aldım bunda da çıktı.
Siz aldığınız asus u iade edip bunumu aldınız? Yoksa iade etmeden mi aldınız? Bu arada Aoc u iade etmeyi düşünüyor musunuz; yoksa kullanacak mısınız?

Son düzenleme:
Pazaramadan techburada mağazasından 9 taksit 500 tl indirimli diye aldım. İade edince 500 tl indirimde gidecek, hadi onu geçtim; kutusu açılmış diye iade alacaklarını sanmıyorum.

Geçen haftada vatandan lg 24gn65r b aldım. Ondada üç adet yeşil sıkışık piksel çıktı. THH ye başvurunca iade aldılar. Üstelik mağazada kontrol ederek aldım, evde farkettim.Sıkıldım bu işten

Siz aldığınız asus u iade edip bunumu aldınız? Yoksa iade etmeden mi aldınız? Bu arada Aoc u iade etmeyi düşünüyor musunuz; yoksa kullanacak mısınız?
Asusu iade ettim. Aocyi bugun aldim yine siyah renkte 5 6 olu piksel var.

Asusu iade ettim. Aocyi bugun aldim yine siyah renkte 5 6 olu piksel var.
Enerjimi aldı bu monitör işi. Ben de tüm renklerde gözüken siyah iki ya da üç adet var. Hangi mağazadan aldınız siz? İade etmeyi düşünüyor musunuz? İade edecekseniz ne diye iade edeceksiniz?

Enerjimi aldı bu monitör işi. Ben de tüm renklerde gözüken siyah iki ya da üç adet var. Hangi mağazadan aldınız siz? İade etmeyi düşünüyor musunuz? İade edecekseniz ne diye iade edeceksiniz?

Ya o değil de ASUS'un hoparlör stereoydu bu AOC'nin hoparlör cop cikti.

Geri
Yukarı