HP Victus 16-R1044NT mi Acer Nitro 16 AN16-41-R08s mi?

Victus soğutmadan acer de AMD işlemciden kaybediyor bence. Laptopta AMD almak pişmanlık yaratabilir çok ısınıyor çünkü. İçinde intel olan nitro serilerinin soğutması yeterli ama AMD için çok yeterli olacağını düşünmüyorum. Fiyat bandını biraz yukarı çekip intel işlemcili acer alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Victus soğutmadan acer de AMD işlemciden kaybediyor bence. Laptopta AMD almak pişmanlık yaratabilir çok ısınıyor çünkü. İçinde intel olan nitro serilerinin soğutması yeterli ama AMD için çok yeterli olacağını düşünmüyorum. Fiyat bandını biraz yukarı çekip intel işlemcili acer alabilirsiniz.
şuanki işlemciyi soğutma açısından yeterli olmazmı belli testlerden geçmiyor mu bu laptop
farklarını açıklarmısın bilgin varsa

şuanki işlemciyi soğutma açısından yeterli olmazmı belli testlerden geçmiyor mu bu laptop

farklarını açıklarmısın bilgin varsa
Araştırarak öğrenmelisin ama şahsi fikrim laptopta AMD alınmaz.

Acer ve victus arasındaki en büyük farklar kasa kalitesi ve soğutma sistemi.

reis ben dell g15 5530 modeli ile bu arkadasın bahsettigi hp victus i7 14.nesil laptop arasında kaldım sence hangisi daha mantıklı

Geri
Yukarı