Huawei GT3 alınır mı?

Hocam batarya omru icin bu kadar guzel ozellikler birakilmamali bence. Her aksam saati sarja takarsaniz pek sorun cikacagini sanmam. Sizin karariniz ben Samsung oneririm ve bu gercekten Samsung Fan'ı oldugumdan degil.

Aslında mesaj yanıtlama ve Spotify-Google gibi 1-2 app desteği dışında genele hitap edecek bir artısı yok diye düşünüyorum Samsung saatlerin. Çoğu app de pil süresinden ciddi şekilde yediği için ayrı bir dert. Tasarruf için always on display kapatmak, çok fazla kurcalamamak gibi şeyler yapmak can sıkıcı. Apple tarafındaki gibi ekosistem uyumu ve şaşırtıcı kısayollar vs. de yok.

Ben bir Samsung kullanıcısı olarak Samsung'un haftada 1, en kötü 2 kez şarj edilebilecek bir saat yapmasını bekliyorum. 2.5 yıldan fazladır GT2 kullanıyorum, öncesinde 2-3 sene Amazfit kullanmıştım ve saati 7/24 çıkarmayan, spor-uyku takibini sürekli yapan biri olarak her gün veya en iyi ihtimalle günaşırı saati şarj etmek sıkıntı bir durum. GT2'nin teknolojik olarak akıllı bilekliklerden bir farkı yok orası ayrı. Ama her zaman saat takan biri için hem tasarımıyla hem pil süresiyle genel toplamda iyi cihazlar yapıyor Huawei tarafı.

GT3 bugün elime ulaştı saat çok şık bayağı hoşuma gitti.

GT3 kullanıyorum aşırı memnunum. Ben pil konusuna çok takılan biriyim. Neredeyse tam 2 hafta götürüyor beni. Görünümü vs. de normal saat gibi. Çok klas duruyor. Günlük kıyafetle de giyilebilir takım elbise ile de. Sizin aradığınıza bağlı aslında. Yazılım konusunda Samsung daha iyi net olarak. Pil, şıklık açısından ise bence GT3 daha iyi.Eki Görüntüle 1418339Eki Görüntüle 1418341Eki Görüntüle 1418342

Spotify ya da YouTube Music kullanırken saatten kontrol etmek istiyorum ama yapamıyorum siz kullanabiliyor musunuz? Batarya size kaç gün dayanıyor 8-9 gün anca çıkarıyor benimki.

Son düzenleme:
GT3 bugün elime ulaştı saat çok şık bayağı hoşuma gitti.

Spotify ya da YouTube Music kullanırken saatten kontrol etmek istiyorum ama yapamıyorum siz kullanabiliyor musunuz? Batarya size kaç gün dayanıyor 8-9 gün anca çıkarıyor benimki.

İlk aldığımda 13 14 gün gidiyordu. Yaptıkları güncellemelerden dolayı sanırım benim de kullanım sürem düştü oralara kadar. Spotify ve YouTube Music kullanmadığım için bilmiyorum maalesef.

Geri
Yukarı