HyperX Cloud 2 servise nasıl gönderilir?

fatihggk

Hectopat
Yer
Antalya
Merhaba Amazon sitesinden 14/03/2022 tarihinde HyperX Cloud 2 aldım, Eylül ayına kadar kullanıyordum son zamanlar da sağdan ses az geliyordu oyun oynarken sinirle kırdım garanti dışı kaldı.

30/09/2022 tarihinde aynı siteden aynı kulaklığı aldım, 1 ay 1 hafta falan oldu yine sağ taraftan ses az gelmeye başladı, garantiye yeni müsait oldum göndermek istiyorum.

Instagram'dan HyperX sayfasına yazdım garanti belgenizde ındex bilgisayar yazıyorsa teklos lojistik, koyuncu elektronik yazıyorsa destech bilişim ile irtibata geçiniz dedi.
Sorun şu ki kutu ve dijital fatura da böyle bir şey yazmıyor ve kutu da garanti belgesi yok, arıyorum destech bilişimi HyperX ve amazona ulaşın diyor, HyperX'e yazıyorum yardımcı olamıyorlar, sitesin de bağlanmaya çalışıyorum temsilci yok.
Ben bir daha ne HyperX ne de Amazon'dan asla bir ürün almayacağım.

Nasıl göndereceğim garantiye?

İtopya'dan aldığım Cloud Alpha'yı garanti için direkt İtopya'ya göndermiştim. Onlar ilgilenmişti ve yaklaşık 20 gün içerisinde değişim yapıp sıfırını gönderdiler, ben çok memnun kalmıştım. Sanırım sadece HyperX ve Destech bilişim ile iletişime geçmişsiniz. Amazon destek ile konuşmayı denediniz mi?

İtopya'dan aldığım Cloud Alpha'yı garanti için direkt İtopya'ya göndermiştim. Onlar ilgilenmişti ve yaklaşık 20 gün içerisinde değişim yapıp sıfırını gönderdiler, ben çok memnun kalmıştım. Sanırım sadece HyperX ve destech bilişim ile iletişime geçmişsiniz. Amazon destek ile konuşmayı denediniz mi?

Tamam amozana nasıl ulaşacağım? Türkiye numarası diyor arıyorum İngilizce konuşuluyor.

Saçma bir teoir ama yine de söyleyeceğim.
Terpemeye bağlı olarak sağ kulaklık tıkanma olasılığı nedir?

Ne bileyim kardeşim 2 kulaklıkta aynı sorun, Sol'a göre sağ taraf sesi az geliyor, Windows ses ayarından dengeleme yapmaz isem kulağım çok ağrı yapıyor, sinirle kırmadan göndermem gerekiyor garantiye.

Ne bileyim kardeşim 2 kulaklıkta aynı sorun, Sol'a göre sağ taraf sesi az geliyor, Windows ses ayarından dengeleme yapmaz isem kulağım çok ağrı yapıyor, sinirle kırmadan göndermem gerekiyor garantiye.

İkisinde de aynı sorun olması garip geldi. Kulağınızda bir sorun olabilir mi? Başka kulaklık ile test ettiniz mi?

Sitelerinde canlı destek var. Yazarak anlatabilirsiniz derdinizi yardımcı olacakalardır.

Amazon'da canlı destek yok güzel kardeşim, HyperX sitesin de ise bağlantı kuramıyorum 18:00'da mesaileri bitiyormuş onun harici bağlanmıyor 2 saat.

İkisinde de aynı sorun olması garip geldi. Kulağınızda bir sorun olabilir mi? Başka kulaklık ile test ettiniz mi?
Al işte, telefon kulaklığı da kullanıyorum başka kulaklıkta kardeşim sizden önce benim aklıma geldi bunu yapmak, ben garantiye nasıl göndereceğim diyorum bırakın kulağımı felan.

Amazon Hesabım kısmına tıkladığınızda Bize Ulaşın tıklayıp aşağıdan siparişinizi seçin ve aşağıdaki sorunlardan birini seçtikten sonra görüşme talebi olarak Sohbet seçebilirsiniz.

Windows'ta Ses düzeyleri kısmından sağ kanalın sesini elle %100 yapabilirsiniz.

Amazon Hesabım kısmına tıkladığınızda Bize Ulaşın tıklayıp aşağıdan siparişinizi seçin ve aşağıdaki sorunlardan birini seçtikten sonra görüşme talebi olarak Sohbet seçebilirsiniz.

Windows'ta Ses düzeyleri kısmından sağ kanalın sesini elle %100 yapabilirsiniz.

Buldum teşekkürler.

Geri
Yukarı